דרושות סייעות, סייעת דרושים, חיפוש עבודה סייעת

סייעת בגן ילדים  – יד ימינה של הגננת

אוהבת ילדים? מעוניינת לשנות תחום? בעלת רקע בחינוך או הדרכה?
אם את אישיות חמה ואוהבת, בעלת שמחת חיים, סבלנות ואהבה לילדים ולחינוך – תפקיד הסייעת מתאים עבורך!
אם את אם בוגרת שסיימה לגדל את ילדיה שלה ואפילו סבתא חביבה שמעוניינת להעניק חום ואהבה – סייעת הוא תפקיד מצוין בשבילך!

 

מתאימה לתפקיד? שלחי קורות חיים

 

מחפשים עובדים? צרו קשר

 

השכלה נדרשת לתפקיד סייעת

דרישות הסף הן השכלה של 12 שנות לימוד ותעודת סייעת מוסמכת. בחלק מהמקומות תידרש גם תעודת בגרות מלאה. ברוב מקומות העבודה ניתן להתחיל ללא ניסיון ותעודת סייעת והם נרכשים עם העבודה, ובחלק מהמקומות יידרשו ניסיון ותעודה עוד כתנאי התחלה.

שכר סייעת – כמה מרוויחה סייעת?

שכר של סייעת במעון נע בין שכר המינימום לשעה ועד 45 ש”ח לשעה.
השכר תלוי בין היתר בסוג המוסד (פרטי או ציבורי), במיקום מקום העבודה (איזור בארץ), בנגישות למקום העבודה, בניסיון הסייעת ובהשכלה שלה. וותק וניסיון יתרמו לעלייה בשכר.

סייעות ממליצות

רותי (34), מספרת: “לאחר מספר שנים בתפקידי חינוך שונים, אני יכולה לומר בוודאות שתפקיד הסייעת הוא המועדף עליי, אני גם זוכה לעזור בלימוד הקטנים לצד הגננת ובנוסף, זמן האיכות שאני מבלה איתם גדול יותר, ממלא יותר ומהנה יותר. אני פנויה לחנך וללמד אותם באהבה שיעורים לחיים. בזכות השעות הנוחות אני זוכה לבלות זמן איכות עם ילדיי הפרטיים לאחר עבודתי”.

דרושה סייעת , סייעת לגן ילדים, דרושה דסייעת לגן ילדים , דרושה סייעת לגן

דרושה סייעת | דרושות סייעות | סייעת דרושים | סייעת בגן ילדים:

קצת על תפקיד הסייעת

אז מה בעצם סייעת עושה? ובמה היא שונה מהגננת ? הסייעת היא דמות ראשית המסייעת לילדים בתחומים שאינם קשורים אך ורק להשכלה לימודית: לחנך, לעזור ולעודד וללמד את הילדים בכל צורך שקשור להתפתחותם ועצמאותם. עליה להיות שותפה מלאה בצוות גן הילדים ולסייע להתנהלות בגן הן מבחינה ארגונית והן מבחינה פדגוגית חינוכית. הסייעת נדרשת לעקוב אחר סדר היום המתוכנן, ולעזור לגננת בסדר הלמידה החינוכי; לארגן ולסדר את חומרי הלימוד והעזר. הסייעת אחראית על ניקיון ונראות הגן, על תפעול תחזוקתו השוטף, תקינות ציודו ואופן בטיחותו. בניגוד לגננת, אין בתפקיד הסייעת דרישת חובה ללימודים אקדמאים או תעודות נוספות. הסייעת עובדת תחת ניהול הגננת ובתיאום עמה.

למה כדאי להיות סייעת?

תפקיד מעניין ומאתגר שעם ניסיון והתקדמות משביעי רצון יכול להוות קרש קפיצה לתפקידי חינוך אחרים, כמו גננת ומנהלת. גם זכויות מגיעות לסייעת בתפקיד כמו השתלמויות, קורסים, ימי חופשה שנתית וימי מחלה. בתפקיד הסייעת תוכלי להעניק מעצמך המון למען אחרים, לחנך ולגדל את הדור הבא של הילדים בישראל. תוכלי להתפתח ולגלות את עצמך מחדש כי עבודה עם ילדים מלמדת אותך הרבה על עצמך. תזכי להנות משמחת החיים של הילדים שתמלא את עולמך, תראי את ההתפתחות שלהם, תהני מהצחוק שלהם והרבה אהבה בחזרה.

יתרונות ואתגרים בתפקיד הסייעת

יתרונות התפקיד מציעים שעות עבודה גמישות ונוחות, במשרה חלקית או מלאה. העשרת הידע וניסיון החיים האישי ואווירה חמה ואוהבת. בנוסף, אין דרישה להשכלה אקדמאית בתחילת הכניסה לעבודה, כך שכל מי שמעוניינת ועונה לתנאי הסף יכולה להתאים בכל גיל. מנגד, יש בתפקיד גם צורך בעבודה פיזית ועמידה על הרגליים, וכמובן סבלנות וסמכות רבה מול הילדים שיכולים להוות חסרונות המתלווים לתפקיד זה למי שאינה מתאימה לו.

דרישות התפקיד ותנאי עבודה

תפקיד הסייעת דורש בראש ובראשונה אהבה, חום וסבלנות לילדים. יש צורך להגדיל ראש ולהיות בעלת מחויבות ואחריות גדולה. עבודת הסייעת יכולה להיות עם ילדים בגילאי 3 חודשים ועד 3 שנים (בגן פרטי או מעון) או עם ילדים בגילאי 3 ועד 6 שנים (בגני משרד החינוך, אך גם יש גנים פרטיים שכוללים את הגילאים האלו). שעות העבודה של הסייעת הן מ-7:00 בבוקר עד 14:00 בצהרים ויכולות להימשך עד 17:00, תלוי בסוג המשרה. אין דרישה מחייבת לניידות ברכב. בנוסף, הסייעת נדרשת לעיתים לבצע את תפקידה גם בימות החופשה במערכת החינוך על מנת לארגן פעילות לימודית וארגונית במקום. בחלק מהגנים הסייעת עובדת גם בחופשת הקיץ. לעיתים הסייעות עומדות בקשר גם מול ההורים המתעניינים לגבי שילוב של ילדיהם בגן הילדים.

איך להיות סייעת בגן ילדים? מלאי את הפרטים בטופס הבא וצרפי את קורות החיים שלך:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לך קורות חיים? לחצי כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות נוספות | סייעת דרושים | דרושה סייעת לגן | דרושות סייעות לגנים | חיפוש עבודה סייעת

   

  מתאימה לתפקיד? שלחי קורות חיים

   

  מחפשים עובדים? צרו קשר

   

  דרושה סייעת , סייעת לגן ילדים, דרושה דסייעת לגן ילדים , דרושה סייעת לגן

  דרישות התפקיד של סייעת בגן:

  • 12 שנות לימוד ויותר
  • קורס סייעות.
  • רשות מקומית יכולה להעסיק בגן הילדים סייעת חדשה עם 12 שנות לימוד אך עליה להתחייב לסיים את קורס הסייעות בהצלחה בתוך שנתיים כאשר הרשות דואגת לקורסים והשתלמויות לסייעות.

  קורס סייעות גני ילדים

  לסייעת בגן ילדים תפקיד חשוב אשר דומה לתפקיד מחנכת ויש לסייעת חשיבות גדולה בהתפתחות הילדים בצורה תקינה. קורס לימוד סייעות גני ילדים מלמד ומכשיר את המשתתפות לטיפול בילדים באופן מסור ואיכותי תוך הקניית מיומנויות שונות להבנת שלבי ההתפתחות השונים של הילדים.

  בקורס ילמדו המשתתפות על השלבים ההתפתחותיים של הילד בגיל הרך, את המאפיינים שלו, צרכי הילד הייחודיים לכל אחד, מרכיבי העבודה החינוכית בגן ועוד.

  במהלך הלימודים אשר כוללים לימודים עיוניים, הרצאות והכשרה מעשית, יוכשרו המשתתפים בעבודה מעשית במסגרות החינוך בגני הילדים, יעמיקו את הידע בנושאים החינוכיים והפסיכולוגיים והתפתחות הילד, תקשורת עם ילדים, עבודת צוות ותקשורת בינאישית, פיתוח יכולת הכלה, ארגון הסביבה החינוכית, התמודדות עם קשיים בטיפול וחינוך בילדים, קשר ומעורבות הורים, ילדים בעלי צרכים מיוחדים והטיפול בהם, תפקידי הסייעת, לימודי העשרה כגון תנועה ומוזיקה לגיל הרך, ספרות ילדים ועוד.

  לקורס יתקבלו בעלי 12 שנות לימוד, עם יתרון לבעלי תעודה בעבודה עם ילדים במסגרת חינוכית. לעיתים יתקיים גם ראיון אישי. הקורס בהיקף של 270 שעות לימוד אקדמאיות במשך שנתיים, הכוללות את העבודה המעשית.

  מסיימי הקורס בהצלחה יקבלו תעודת הסמכה מקצועית מטעם מוסד הלימודים. התעודה מהווה גם יתרון לעבודה במעונות ילדים וצהרונים וגם בגנים פרטיים או בתחומי חינוך אחרים.

  דרושה סייעת בגן ילדים

  דרושה סייעת לגן ילדים, חוזר מנכ”ל מס’ 387 מחודש יולי 2001 מגדיר את תפקידי סייעת הגן והדרישות ממנה. הסייעת בגן היא שותפה מלאה בצוות של גן הילדים, יש לה תפקיד בגן גם בהיבט ארגוני וגם בהיבט פדגוגי בתוכנית העבודה שנקבעת על ידי הגננת לפי הוראות משרד החינוך. בעבר – סייעת הגן נקראת עוזרת גננת – אך השם הוחלף לאור השינוי בתפיסת התפקיד וגם בשוני במטלות. חוק חינוך חובה שהוחל על גילאי 3-4 וכמו כן שבוע לימודים עם 41 שעות פתחו את הצורך להגדרה מחודשת של התפקיד ושל דרישות הקבלה לעבודה וגם תנאי העבודה.

  תנאים ושעות עבודה של סייעת בגן

  תנאי העבודה של סייעת בגן ילדים – העסקת הסייעת נקבעת לפי הסכם קיבוצי תקף. סייעת זמנית לגננת עובדת ומועסקת במשך שתי שנות לימודים באופן רציף ולאחר מכן מקבלת זכאות לקביעות – עד סוף שנת עבודתה השניה בגן. לעיתים נקבעים ומוסכמים תקופות קצרות יותר בין הרשות המקומית וועד העובדים. שעות העבודה נקבעות לפי חוזר מנכ”ל השלטון המקומי.

   תפקידי סייעת בגן ילדים

  תפקידי הסייעת וסדר יום העבודה יחסית קבועים. הסייעת מתחילה את העבודה בשעה 7:30 בבוקר. בגן בו מכינים את ארוחת הבוקר, יש לרכוש את מצרכי המזון לפני הגעת הסייעת לגן. כאשר הסייעת מגיעה לגן היא עורכת סריקה בטחונית ובטיחותית בחצר ובגן. קליטת הילדים מתבצעת עוד לפני שעה 8:00. הסייעת מכינה את הגן לקראת תחילת היום – חומרי עבודה, חומרי למידה, אביזרים ומשחקים הרלוונטים לפעילות הפדגוגית המתוכננת.

  הסייעת אחראית על ניקיון הגן וביצוע עבודות ניקיון בגן, בגינה ובסביבה, להשקות ולגרף את החצר ולהוציא ולהחזיר כלים מהמחסן. בנוסף שמירת הסדר והארגון של הציוד והאביזרים כאשר הילדים בגן, תחזוק ושימור פינות מיוחדות כמו צמחיה, גינה, פינת חי, פינת ליטוף, מרכז למידה, וכמו כן מסייעת לגננת בארגון הסביבה החינוכית. גם הטיפול הפיזי והגיינת הילדים רלוונטיים לתפקיד. סיוע בהחלפת חיתולים או בגדים, הפשטה והלבשת הילד, סיוע ברחיצת ונטילת ידיים.

  הסייעת אחראית על עריכת השולחן לארוחות ופינוי השולחן, הדרחת הכלים וארגון המטבח. הסייעת עוזרת להשגיח על הילדים במהלך היום ושליחתם הביתה בסוף היום – עם ליווח במידת הצורך. בנוסף הסייעת אחראית על עבודות הקישוט וסידור בגן לקראת חגים וחגיגות, מפגשי הורים, ימי הולדת, אירועים ונקיון אחריהם. בפאן הפדגוגי הסייעת בגן משתתפת בישיבות תכנון העבודה במהלך השנה ותכנון הפעילות, אחסון החומרים והשמוש בהם. הסייעת משתתפת בישיבות צוות ובפגישות הדרכה שיוזמנת הגננת ותומכת בקבוצות הילדים בפעולות שונות כמו יצירה או משחקים לפי הדרכת הגננת.

  הסייעת מסייעת לילדים בפעילות בחצר לפי תוכנית העבודה ותיאום עם הגננת, הסייעת עוזרת לגננת בפעולות עם הילדים בגן בעבודות בגן וכדומה. הסייעת משתתפת באסיפות הורים ובפעילויות הורים וילדים ובחגגיות לפי התוכנית הפדגוגית של הגן. פעילויות נוספות וסיוע של הסייעת לגננת בגן הילדים נקבעים בשיתוף ותיאום בניהן.

  חופשות של סייעת בגן ילדים

  הסייעת בגן הילדים עובדת גם בימי חופשה של מערכת החינוך וכל התנאים הסוציאליים שחלים על עובדי הרשויות המקומיות חלים עליה. בפגרות החגים כמו סוכות חנוכה ופסח הסייעת עובדת בתחילת הפגרה ובסיום כדי לדאוג שהגן יהיה מסודר. עליה להשקות את הגינות ולטפל בפינת החי גם בפגרות. לסייעת גם מכסת חופשה שנתית בגן בקיץ לפי מה שמקבלים ברשות המקומית ולפי הותק וכמו כן יש לעבוד 8 ימים ביולי ואוגוסט לצורך פתיחת וסגירת הגן.

  דרישות התפקיד מסייעת לפי משרד החינוך ומרכז השלטון המקומי – 12 שנות לימוד ויותר וקורס סייעות. רשות מקומית יכולה להעסיק בגן הילדים סייעת חדשה עם 12 שנות לימוד אך עליה להתחייב לסיים את קורס הסייעות בהצלחה בתוך שנתיים כאשר הרשות דואגת לקורסים והשתלמויות לסייעות. סייעת תקבל קביעות רק לאחר תקופת ההכשרה. הסייעת אחראית גם על החלפת הגננת כאשר היא נעדרת מהגן וכאשר אין גננת מחליפה.

  בכיתות הגן חייבות להיות שתי עובדות – גננת וסייעת – בכל שעות הפעילות בגן. כאשר הסייעת נעדרת מיום העבודה יש לדאוג למילוי מקום. אם הסייעת יודעת שלא תוכל להגיע לעבודה בגן עליה להודיע מיד על העדרותה כדי שניתן יהיה לדאוג להחלפת הסייעת.

  איך להיות סייעת בגן ילדים?
  דרושות סייעות – סייעת דרושים – חיפוש עבודה של סייעת בחינם

  אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ.
  מטפלת דרושים, סייעת דרושים, גננת דרושים, מנהלת מעון דרושיםמבשלת דרושים, סייעת לצהרון דרושים, מדריכים לצהרונים דרושים, דרושים מדריכי חוגים, דרושים רכזים, חינוך מיוחד דרושים, עבודה סוציאלית דרושים, מדריכים לקייטנה דרושים, מדריכי נוער דרושים, מורים דרושים, אב בית דרושים, אחיות דרושים, ועוד. ניתן להקליק על שם התפקיד לקבלת פרטים נוספים.
  מעסיקים? אם דרושות סייעות בארגון שלך – פנו כעת לעזרה בגיוס כוח אדם של סייעות – צרו קשר.
  אם את מעוניינת בחיפוש עבודה של סייעת שלחי קורות חיים חינם!
  אלו חלק מהמשרות והאזורים שאנחנו מגייסים בהם:

  דרושה סייעת למעון ברמת-גן
  דרושה סייעת למעון בתל-אביב יפו
  דרושה סייעת למעון בהרצליה
  דרושה סייעת למעון בכפר-סבא
  דרושה סייעת למעון ברעננה
  דרושה סייעת למעון בבת-ים
  דרושה סייעות למעון ביפו ת”א
  דרושות סייעת למעון בראשון לציון
  דרושים סייעת למעון בחולון
  דרושה סייעת למעון בנתניה
  דרושות סייעות למעון בפתח תקווה
  דרושים סייעות למעון בקרית אונו
  דרושים סייעות למעון בגבעת שמואל
  דרושים סייעת במודיעין מכבים רעות
  סייעת דרושים ביהוד מונוסון חיפוש עבודה
  סייעת דרושים נס ציונה חיפוש עבודה
  דרושה סייעת ברחובות חיפוש עבודה
  סייעות בגבעתיים דרושות חיפוש עבודה
  דרושים רמת השרון סייעת חיפוש עבודה
  דרושות סייעות בהוד השרון מציאת עבודה
  דרושים סייעת בראש העין חיפוש עבודה
  דרושה סייעת באזור משרות דרושים
  סייעת דרושים באילת חיפוש עבודה
  דרושות סייעות בבאר יעקב חיפוש עבודה
  חיפוש עבודה בחבל מודיעין סייעת דרושים
  דרושות סייעות בחיפה חיפוש עבודה
  דרושות סייעות באלעד מציאת עבודה
  מציאת עבודה – דרושה סייעת באור עקיבא
  סייעת דרושים ביבנה הצעות עבודה
  דרושים סייעת בקרית אתא חיפוש עבודה
  דרושים סייעת בקרית ים משרות והצעות עבודה
  משרות דרושים סייעת במעלה אדומים
  משרות דרושות סייעות בירושלים
  דרושות סייעות בקרית מוצקין הצעות עבודה
  הצעות עבודה של סייעת בבאר שבע דרושים
  דרושה סייעת באשקלון משרות דרושים
  דרושים סייעת באשדוד חיפוש עבודה
  דרושים סייעת בחדרה חיפוש עבודה
  דרושים סייעת ברמלה חיפוש עבודה
  דרושים סייעת בגדרה חיפוש עבודה
  דרושים סייעת בגני תקווה חיפוש עבודה
  דרושה סייעת למעון בגזר
  דרושות סייעות למעון ברמת הגולן
  דרושים סייעת למעון בבית דגן
  דרושה סייעת למעון בכפר מע”ש
  דרושה סייעת למעון באריאל
  דרושה סייעת למעון בכפר הרא”ה
  דרושים סייעת למעון בתל-מונד
  דרושה סייעת למעון בקדימה
  דרושות סייעות למעון ברמת אילן
  דרושה סייעת למעון בגני תקווה
  דרושות סייעות למעון ברמלה
  דרושה סייעת למעון בקרית גת
  דרושות סייעות לגן ילדים בקרית עקרון
  סייעות דרושים למעונות ילדים לוד
  סייעת דרושה למעון בנהריה
  דרושות סייעות למעונות בקרית גת
  דרושים סייעות למעונות בשוהם
  דרושה סייעת למעון לגיל הרך באבן יהודה
  דרושים סייעת בפרדס חנה כרכור חיפוש עבודה
  דרושה סייעת למעון בצפריה

  דרושה סייעת, דרושה סייעת בבית ספר, דרושה סייעת לגן, דרושה סייעת לגן ילדים, דרושים סייעת, דרושים סייעת לגן ילדים, חיפוש עבודה כסייעת בגן ילדים, סייעת, סייעת בגן, סייעת בגן ילדים,סייעת בגן ילדים בכפר סבא, סייעת בגן ילדים בראשון לציון, סייעת בגן ילדים דרושים,סייעת בגן עירייה, סייעת בגן עירייה דרושים, סייעת בגן עירייה תנאים, סייעת חינוך מיוחד דרושים,

  שיתוף עם חברים