משרות דרושים בגנים, צהרונים, מעונות יום, חינוך והדרכה | חיפוש עבודה

תנאים טובים! עבודה בארגונים גדולים! מתאים לנשים וגברים כאחד.

מעוניינות? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לך קורות חיים? לחצי כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות חמות | דרושים מעונות | דרושים גני ילדים | דרושים צהרונים | דרושים חינוך | דרושים הדרכה

התפקידים שלנו

גננת בגן ילדים

תפקיד הגננת בגן הילדים הוא לחנך את הילדים ולבצע פעילות לימודית הכוללות למידה, חינוך ופיתוח אישי. הגננת פועלת בשיתוף צוות הגן ותוך עדכון ושיתוף פעולה של הורי הילדים. הגננת אחראית בכל הנוגע לפעילויות בגן הילדים ולעיתים רבות גם על תקציב גן הילדים. בנוסף, ניהול ואחריות לקיום סדר היום בגן ותחזוקתו. כמו כן, נדרשת להיות קשובה לממונים עליה.
זהו למעשה תפקיד בו דרושות גם יכולות והבנה בחינוך וגם יכולות ניהול ולכן דרישות התפקיד כוללות תעודת גננת מוסמכת או ניסיון בתחום או תואר בחינוך, ומומלץ שיהיה גם ניסיון בעבודה בגן או במעון. כמו כן נדרשות יכולת הובלה ושליטה על קבוצת ילדים, יכולת ניהולית טובה ויחסי אנוש מעולים.

מנהלת מעון ילדים

בתפקיד נדרשת מנהלת המעון לנהל באופן תפעולי וארגוני את מעון הילדים. התפקיד מצריך מעקב אחר תחזוקת המקום, גיוס וניהול כוח אדם, מעקב אחר התפתחות הילדים וביטחונם והתאמת הרמה החינוכית והטיפולית בכיתות תוך יצירת קשר הדוק עם הורי הילדים, גורמי קהילה והצוות המטפל. בנוסף, בעבודה זו יכללו ניהול מנהלי ידני וניהול תקציבי המעון.
דרישות התפקיד כוללות בדרך כלל תואר אקדמי, ניסיון וכישורים בניהול והנעת צוות עובדים, עמידה בלחצים וריבוי משימות, יכולת שיווק וגיוס “לקוחות”, וכן נכונות לעבודה גמישה ומתן מענה במשך כל שעות היום. בין היתר נדרשים יחסי אנוש מעולים ויכולת הובלה והחזקת קבוצת ילדים. הכרות בתחומים הנוגעים לניהול וחינוך מהווים יתרון משמעותי.

מדריכת צהרון

מדריכת צהרון היא בעלת תחומי אחריות בהפעלת המסגרת החינוכית הלימודית בצהרון תוך השגחה ודאגה לשלומם הפיזי של הילדים. המדריכה בדרך כלל תכין את המערכים הלימודיים והחינוכיים בצהרון ותהיה אחראית על הפעלת הילדים ועל סדר יום נכון. על המדריכה להכיר את ההורים, הילדים ושירותי הקהילה. עליה לבנות יחסים מקצועיים עם צוות החינוך הפורמלי ולהקפיד על סדר, ניקיון ודאגה לתחזוקה השוטפת של המקום. כמו כן, צריכה המדריכה להיות קשובה לצוות הבוקר ולצרכי הילדים והעבודה ולהשתתף בחובות המוטלים כגון ישיבות, השתלמויות ואסיפות הורים. העבודה בצהרונים תהיה עם ילדים בגילאי 3-6 ועד ילדי כיתות א’-ב’.

דרישות התפקיד כוללות יכולות הדרכה, הובלת קבוצת ילדים, וניסיון בעבודה עם ילדים במסגרות חינוכיות. כמו כן, עבודה כגננת מוסמכת, מורה לגיל הרך ובעלות על תואר ראשון החינוך יהוו יתרון משמעותי. כמו כן עליה להיות בעלת יחסי אנוש מעולים.

סייעת צהרון

התפקיד של סייעת צהרון כולל סיוע ועזרה לצוות, להורים ולילדים. הפעלת תכניות לילדים לפי תכנית עבודה שנתית ובניית הכרות אישית עם הילדים והוריהם. בנוסף, נדרשת היכרות עם שירותי הקהילה ונכונות להשתתפות בחובות המוטלות על אנשי הצוות. שמירה על סדר וניקיון, תחזוקת ציוד וסטנדרטיים פיזיים ובטיחותיים. העבודה בצהרונים תהיה עם ילדים בגילאי 3-6 ועד ילדי כיתות א’-ב’.
דרישות התפקיד כוללות אהבה לילדים, סבלנות ויחסי אנוש טובים. רצוי להיות בעלת 12 שנות לימוד ותעודת בגרות, וגם בניסיון בעבודה עם ילדים.

מטפלת לגיל הרך

המטפלת נדרשת לדאוג להפעלת תכנית חינוכית וסדר יום תקין במעון. להיות בעלת יוזמה ושיקול דעת ולדאוג לביטחון הילדים. כמו כן, צריכה המטפלת לדאוג לצרכי הילדים הפיזיים והרגשיים ולהעשרתם ובנוסף ליצור קשרים עם הורי ילדי המעון ועם הממונים עליה.
דרישות התפקיד כוללות יכולת לעבוד עבודה פיזית ומאתגרת, אהבה והבנה בתחום עולם הילדים והגיל הרך. השכלה תיכונית ויכולת לעבוד בצוות. תעודת מטפלת וניסיון בעבודה עם ילדים יהוו יתרון.

סייעות לגני ילדים

תפקיד הסייעת מתבטא הן בתחום הארגוני והן בתחום הפדגוגי. כיד ימינה של הגננת היא נדרשת להכין את הגן לפעילויות החינוכיות, להוביל ולדאוג לכל מחסור פיזי ורגשי של הילדים. להיות קשובה לילדים, להורים ולממונים עליה. כמו כן אחראית הסייעת לפקח על הנעשה בגן ולדאוג לתחזוקה, ניקיון. ובכלל, כל סיוע נדרש.
הדרישות כוללות 12 שנות לימוד הכוללות השכלה מתאימה בתחום, יכולת לעבוד בצוות ולהוביל קבוצת ילדים, להעניק טיפול מסור ואהבה.

מבשלת בגן ילדים

תפקיד המבשלת כרוך בהכנת מזון בהתאם לתפריטים מקובלים תוך שמירה על כללי הבטיחות, התזונה, הניקיון והיגיינה. כמו כן נדרשת המבשלת לנהוג באחריות ולדאוג למוצרי המזון והושטת יד לצוות הגן במקרה הצורך.
דרישות התפקיד כוללות ידע, הכרות והבנה בתחום הבישול והמזון, יכולת בישול בכמויות, כמו כן אהבה לילדים ולתחום.

מדריכי נוער

מדריכי נוער נדרשים לעבוד עם מגוון אוכלוסיות נוער, וכל אחד מהנערים הוא יחיד ומיוחד, ועל כן צריכים הם להיות קשובים, אחראים ובעלי יכולת הנהגה וסבלנות. תפקיד המדריך הוא להנהיג קבוצה תוך דאגה לצרכים בסיסיים וחברתיים של המודרכים, יצירת מערכי הדרכה, פיתוח הדרכה, הפעלת בני הנוער וריכוזם. טיפוח קשרים וסיוע, נחשבים אף הם מאפיינים בתפקיד זה. המדריך פועל בשיתוף פעולה עם הארגון והממונים עליו ובהתאם להנחיותיהם.
דרישות התפקיד כוללות בדרך כלל הכרות עם פעילויות נוער, כמו כן להיות בעלי ניסיון בהדרכה וכישורים אישיים כמו יוזמה, אחריות, יצירת קשר ויכולת לשיתוף פעולה והנהגה.

חינוך מיוחד

חינוך מיוחד נמצא בכל מסגרת הקשורה לתחום החינוך. במסגרת החינוך המיוחד יש לדאוג לצרכיהם וחינוכם של תלמידים בכל גיל בעלי צרכים מיוחדים, פיזיים או נפשיים. מתן מענה, טיפוח וחינוך, הקשבה. תפקידי חינוך מיוחד הינם ציבוריים ופרטיים וכוללים סייעות, אנשי חינוך, מטפלות, חונכים, מדריכים ועוד. בתפקיד נדרשת רגישות ויכולת הכלה רבים, וכמובן סבלנות ואהבת אדם.
דרישות התפקיד כוללות הכרות עם תחום החינוך והטיפול, ניסיון בעבודה חינוכית או טיפולית יהווה יתרון ובעיקר רגישות, סבלנות, יחסי אנוש מעולים, אכפתיות ויכולת הכלה.

מורים

המורה עוסק בחינוך והוראה של תלמידים במסגרות שונות בין גילאי 6-18. המורה נדרש להוביל מספר של תלמידים (כיתה), לחנך ולחזק אותם, לתת להם מוטיבציה, אתגרים ועידוד חשיבה. כמו כן, מתן תשומת לב ויחס שווה לתלמידים. המורה נדרש לעבוד על פי תוכנית עבודה ולעיתים גם לבנות מערכי שיעור שונים. המורה צריך לדאוג להעשרה החינוכית של התלמידים.
התפקיד כולל ניסיון בעבודה חינוכית, יחסי אנוש, אכפתיות, יכולת מידה מול קהל ומוסר עבודה גבוה תוך כדי דאגה, רגישות ואהבה. כמו כן, תארים ותעודות רלוונטיים יהוו יתרון משמעותי.

מדריכי חוגים

מדריכי החוגים עובדים עם ילדים בכל הגילאים במגוון תחומים הקשורים לחינוך, ספורט ופנאי. שעות העבודה הן גמישות. מדריכים יכולים להדריך במגוון מסגרות חינוכיות. לא תמיד יש צורך בידע מוקדם. עבודה זו מתאימה לסטודנטים, שחקנים, גננות וכל מי שבעל זיקה להדרכה. בתפקיד זה תוכלו הרבה פעמים לקחת את התחביב שלכם ולהפוך אותו למקצוע.
דרישות התפקיד כוללות יכולת עמידה מול קהל והנהגה, יחסי אנוש מעולים, רגישות ואהבה לילדים, סבלנות. כמו כן, תואר ראשון בתחום רלוונטי, ניסיון בעבודה חינוכית ורישיון ורכב יהוו יתרון.

עובד/ת סוציאלי/ת

עובד סוציאלי מעניק סיוע חיוני במסגרות חינוכיות וטיפוליות, עוסק בהנחיה וליווי של קבוצות, משפחות וילדים במצבי משבר או מצוקה במסגרות כמו בתי ספר, מעונות יום, חטיבת ביניים, מועדוניות לנוער בסיכון.
דרישות התפקיד כוללות תואר ראשון ותעודת עובד סוציאלי. כמו כן, נדרשות יכולת הכנה והנעה, גמישות מחשבתית, סמכות והבנה. ניסיון בעבודה סוציאלית יהווה יתרון.

שיתוף עם חברים