דרוש אב בית איש אחזקה

אב בית – ניהול ותחזוקה ביד רמה

כל מוסד גדול שרוצה לתפקד כראוי – יזדקק לטיפולו המסור והאוהב של אב הבית. אב הבית- כשמו כן הוא; אחראי על תחזוקה כללית של מבנה המוסד, תוך יצירת קשר עם הצוות המנהל והעובד.

 

מתאימה לתפקיד? שלחי קורות חיים

 

מחפשים עובדים? צרו קשר

השכלה נדרשת לאב בית איש אחזקה

אין דרישת חובה להשכלה לתפקיד של אב בית, אך מומלץ להיות בעל 12 שנות לימוד. כמו כן, דרישה לבעל כוח פיזי מתאים ויכולות טכניות. ניסיון בתחום והשכלה מתאימה מהווים יתרון משמעותי. בנוסף לכך יש אפשרות להגיע עם תעודת מקצוע רלוונטי שתהווה יתרון משמעותי.

שכר אב בית איש אחזקה

שכרו של אב הבית נע בין 5,500 לבין 10,000 שקלים לחודש, למשרה מלאה. השכר תלוי בין היתר בסוג המוסד (פרטי או ציבורי), במיקום מקום העבודה (איזור בארץ), בנגישות למקום העבודה, בניסיון אב הבית ובהשכלה שלו. וותק וניסיון יתרמו לעלייה בשכר.

אבות בית ממליצים

שמעון (54), מספר: “אני עובד כבר 15 שנים בתפקידי כאב בית (איש אחזקה) בבית ספר, בו אני דואג לכל צרכי בית הספר ותחזוקתו. אני מכיר היטב את הצוות והדרישות שלהם וכבר יודע למלא אותן בזריזות וביעילות. הילדים מברכים אותי לשלום ומתייחסים אליי בכבוד, אני אוהב את העבודה שלי ואני עושה את מה שאני טוב בו”.

קצת על תפקיד אב הבית

בתפקיד אב הבית מתבצעת תחזוקה שוטפת, ניהול המבנה, בדיקת תיקון ציודו ואחריות על מכשירים, כלים וחדרים בתוך המבנה. אב הבית נדרש להיות בקשר ישיר עם הממונים עליו ולהיות בעל מיומנות לפתירת בעיות בזמן אמת ובמצבי לחץ. מתן עזרה בסיפוק חומרי לימוד וצילום דפים נדרשים. בתפקיד אב הבית נראה בפועל לרוב גברים כיוון שהוא דורש מיומנות בתחזוק מכשירים, תיקון ליקויים ועבודה פיזית, אך כמובן שהמשרות תמיד פונות גם לנשים בעלות יכולות דומות. התפקיד מאוד מהנה למי שאוהב להתעסק בניהול מבנים, ותיקון תקלות וחווה סיפוק מכך. בנוסף הוא לרוב בסביבה נעימה ובאווירה צעירה ודינאמית.

למה כדאי להיות אב בית?

התפקיד אינו דורש השכלה רבת שנים או אקדמית. זהו תפקיד כללי שמתאים לכל גיל. התפקיד הינו מגוון ואינו נעשה במסגרת של סדר יום קבוע. התפקיד כולל קשרים עם אנשים שונים ותחזוקה שוטפת. לאנשים המבינים בתחומים אלה זוהי עבודה פשוטה ומעניינת. כמו כן הסיפוק בתיקון התקלות ובתחזוקה נכונה של המבנה מאוד מהנה למבינים והמתעניינים בתחום, ויש אפשרות להשפיע על אורח החיים של התלמידים בתוך המוסד החינוכי ע”י אספקת ציוד תקין ומתן מענה הולם לצרכיהם בתוך המבנה. העובדים בתפקיד זה נהנים לרוב מעבודה בסביבה צעירה ודינאמית, מלאה צחוק ושמחת חיים וגם עושים את התפקיד שהם אוהבים

יתרונות ואתגרים בתפקיד

יתרונות התפקיד הן שעות עבודה נוחות במסגרת שעות לימודים של מוסדות חינוכיים או ארגוניים. אב הבית מנהל את תחזוקת המקום, הציוד בו ותקינות חפצים ומכשירים, הוא אחראי על צוות תחתיו וזוכה להתמקצעות בתפקידים שונים ומגוונים. זהו תפקיד מאתגר שדורש עבודה פיזית ולפעמיים עבודה בשעות הערב והלילה במקרים חריגים.

דרישות התפקיד ותנאי עבודה

העבודה מתבצעת במסגרת משרה מלאה, חמישה ימים בשבוע בשעות פעילות המוסד החינוכי ולעיתים לאחר מכן. אב הבית עובד בעיקר עם הצוות הניהולי של המוסד. בהתאם להנחיות המפקחים או המנהלים הוא נדרש לבצע עבודות תחזוקה ולטפל בבעיות שצצות במהלך סדר היום. עבודה זו דורשת זריזות, זמינות, מיומנות, סבלנות וקשרי אנוש טובים. ישנה דרישה לרישיון נהיגה וניידות ברכב. התפקיד מתאים מאוד לאנשי מקצוע שעבדו בתחומי אחזקה או תחזוקה, או בעלי מקצוע בתחומי תיקון מכשירי חשמל או רכבים, וכל מי שיש לו “ידיים טובות”. התפקיד משלב בתוכו לעיתים גם ניהול תקציב, והזמנת ציוד ואספקתו (רכש).

מעוניינים במשרה? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לכם קורות חיים? לחצו כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות דרוש אב בית | עבודה אב בית | אבות בית דרושים | איש אחזקה | אנשי אחזקה | שרת:

תיאור תפקיד: אב בית | איש אחזקה | שרת

הגדרת תפקיד: אב הבית | איש אחזקה | שרת

העבודה של אב בית היא עבודה מעניינת ומורכבת.
העבודה בהרבה מהמסגרות מתאימה למי שאוהב להיות “הנדי-מן”.
אב הבית מקבל מגוון רחב של תחומי אחריות – תלוי במקום העבודה.
לדוגמא: תפעול הבית/המוסד, סידור המקום, שמירה על סדר וניקיון,שיבוץ מדריכים,הזמנת ציוד,קשר עם ילדים והורים, תיקון תקלות, ועוד.
בעבר תפקיד אב בית היה פשוט יותר ונקרא גם שרת. כיום התפקיד מורכב יותר ויש לו אחריות רבה.
המשרה יכולה להיות מלאה או חלקית, היא יכולה להיות בשעות הבוקר או הערב.
המשרה מתאימה לגברים ונשים כאחד.

 

דרישות התפקיד – דרוש אב בית | איש אחזקה:

  • אנרגיות ושמחת חיים
  • אחריות, סבלנות, יחסי אנוש מעולים
  • יכולת טכנית – לתיקונים קלים – חובה
  • יכולת טכנית / חשמל / שיפוץ / הרכבה / אינסטלציה – יתרון משמעותי
  • ראש גדול ויצירתיות
  • גישה נעימה, אכפתיות.
  • ניסיון בתחום – יתרון
  • קורסים / הכשרות – יתרון

אב בית | שרת | איש אחזקה

 
 

דרוש אב בית – אבות בית דרושים – אנשי אחזקה – איש אחזקה – חיפוש עבודה בחינם

אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ.
מטפלת דרושים, סייעת דרושים, גננת דרושים, מנהלת מעון דרושיםמבשלת דרושים, סייעת לצהרון דרושים, מדריכים לצהרונים דרושים, דרושים מדריכי חוגים, דרושים רכזים, חינוך מיוחד דרושים, עבודה סוציאלית דרושים, מדריכים לקייטנה דרושים, מדריכי נוער דרושים, מורים דרושים, אב בית דרושים, אחיות דרושים, ועוד. ניתן להקליק על שם התפקיד לקבלת פרטים נוספים.
מעסיקים? לעזרה בגיוס מדריכים לקייטנות או מציאת עבודה פנו אלינו!
אלו חלק מהמשרות והאזורים שאנחנו מגייסים בהם:

דרושים אב בית במרכז
דרושים אב בית בצפון
דרושים אב בית בדרום
דרושים אב בית בתל-אביב
דרושים אב בית בחיפה
דרושים אב בית בירושלים
דרושים אב בית בבאר-שבע
משרות אב בית
חיפוש עבודה אב בית
הצעות עבודה אב בית

שיתוף עם חברים