דרושים רכזים

רכזים חינוכיים – היכולת שלך באה לידי ביטוי

תפקידי ריכוז משלבים בתוכם מגוון של יכולות כולל ניהול, ריכוז, תפעול, אדמיניסטרציה ועוד. רכזים חרוצים שעושים את עבודתם נאמנה יכולים להתקדם לתפקידים נוספים בתחום המנהל החינוכי.

מתאימים לתפקיד? שלחו קורות חיים

מחפשים עובדים? צרו קשר

השכלה נדרשת לתפקיד רכז

דרישות הסף הן 12 שנות לימוד לתפקיד רכז/ת. אך לעיתים רבות בתפקידים אלו יש צורך בתואר אקדמי או לימודים לתואר אקדמי בתחום החינוך, ניסיון תעסוקתי במסגרות חינוכיות, ובתכנון והוצאה לפועל של תוכניות עבודה. ניסיון והשכלה נוספים יהוו יתרון.

שכר רכז\ת

שכר רכזים במשרה מלאה יכול לנוע בין 5,500 ל-9,000 שקלים בחודש ואף יותר. השכר תלוי בין היתר בסוג המוסד (פרטי או ציבורי), במיקום מקום העבודה (איזור בארץ), בנגישות למקום העבודה, בניסיון הרכזת ובהשכלה שלה. וותק וניסיון יתרמו לעלייה בשכר. כמובן שהשכר תלוי גם בהיקף המשרה ושעות העבודה.

רכזים ממליצים

שירה (31), מספרת: “כמורה שאוהבת את מקצוע החינוך, אני משמשת כרכזת מקצוע בבית הספר. אני מוצאת אתגר ועניין רב בתפקיד הרכזת. אני יוצרת קשרים עם גורמי חינוך נוספים ולומדת על מערכת החינוך בישראל. זכיתי לארגן מספר פעילויות מוצלחות ותרמתי לחינוך ולהעשרת הידע של המורים והילדים במוסד בו אני מלמדת, אני מרגישה סיפוק והנאה”.

תיאור תפקיד: דרוש/ה רכז / רכזת | דרושים רכזים חינוכיים

קצת על תפקיד רכז\ת

רכזי ורכזות חינוך מרכזים תחום במסגרות חינוכיות אחראים על  ריכוז של תחום מסוים בתוך המסגרת החינוכית. הרכזים מקבלים תחומי אחריות מגוונים והתפקיד מאוד דינמי ובדרך כלל תפקיד רכז במקום אד אינו דומה לתפקיד רכז במקום אחר. התפקיד יכול לכלול מגוון תחומי עיסוק כגון ניהול הצוות, ניהול הידע המקצועי הזורם למסגרת החינוכית, אדמיניסטרציה, בקרה, קשרים מקצועיים, קשר עם הורים, איש הקשר של המוסד החינוכי עם גורמי חינוך חיצוניים ואחראי ליישום פעילות והתאמה של הרמה החינוכית והתרבותית במוסד ושל הצוות החינוכי הפועל תחתיו וכדומה.

למה כדאי להיות רכז\ת?

מדובר על תפקיד ניהולי בתחום החינוך וההדרכה. התפקיד מעניין ומאתגר ומהווה הזדמנות לתרום לתחום החינוך ולרענן את המערכת באמצעות חידושים ופעילויות חינוכיות. מלבד זאת, זהו תפקיד שיכול להוות קרש קפיצה לתפקידים ניהוליים נוספים בתחום הניהול והחינוך. השכר בתפקיד הינו שכר הולם ויש בו אפשרות להביא את עצמך לידי ביטוי. בנוסף לכך התפקיד אף פעם אינו משעמם מכיוון שהוא מכניס לתוכו מגוון רחב של נושאים לביצוע וכולל גם פאן תפעולו וגם הרבה חשיבה מחוץ לקופסא וקבלת החלטות.

יתרונות ואתגרים בתפקיד רכזת חינוכית

יתרונות התפקיד כוללים שעות עבודה נוחות וגמישות, שכר הולם, והעשרת הידע והניסיון האישי בתחום ההדרכה, ההשכלה והחינוך. יתרון נוסף הוא שזוהי עבודה מגוונת ומאתגרת והיא מתבצעת לרוב עם גורמים מקצועיים נוספים מהם ניתן ללמוד ואף ליצור קשרים אישיים. עם זאת, זוהי עבודה בעלת אחריות רבה הדורשת פעילות, השקעה רבה ועמידה בסטנדרטים גבוהים, לעיתים יש צורך במתן מענה מחוץ לשעות הפעילות (בלת”מים), וכמובן יש צורך ביכולת לבצע מספר משימות במקביל.

דרישות התפקיד ותנאי עבודה של רכזים

היקף המשרה יכול להיעשות כמשרה חלקית או מלאה, החל משעות הבוקר, ועד הצהריים המוקדמות, ולעיתים גם לצהריים המאוחרות או הערב – הכל כפי שהוגדר ע”י המעסיק. יש להיות בעלי יוזמה, יכולת הדרכה, הובלה וניהול, מוטיבציה והנעה ויחסי אנוש מעולים. אין דרישה מחייבת לניידות ברכב אם כי זה יהווה יתרון. חלק ממשרות בתחום זה יכולות להתאים לסטודנטים. בתפקיד יש צורך ביכולת תפעולית / ניהולית וכמובן יכולת לבצע מספר משימות במקביל. יכולת עבודה מול מחשב תהווה יתרון משמעותי.

מעוניינים במשרה? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לכם קורות חיים? לחצו כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות נוספות – דרושות רכזות | דרושים רכזים | רכז | מנהל חינוכי | חיפוש עבודה:

תיאור תפקיד: דרוש/ה רכז / רכזת

הגדרת תפקיד: רכזת / רכז

תפקיד הרכזת הוא תפקיד חשוב. הרכזת כשמה כן היא, מרכזת פעילות מסויימת בארגון החינוכי או הטיפולי. לרכזת אחריות רבה והיא גם לוקחת אחריות על תפעול של נושא מסוים בארגון.
הרכזת מבצעת לעיתים רבות מספר סוגים של נושאים ועבודתה יכולה לכלול גם עבודה אדמיניסטרטיבית, ניהול פרויקט, תפעול, חינוך, טיפול, כוח אדם – ניהול וגיוס, ניהול, קשר עם הורים, קשר עם ילדים, קשר עם מוסדות שונים ועוד.

דרישות התפקיד – דרוש רכז / דרושה רכזת:

 • אנרגיות ושמחת חיים
 • אחריות, סבלנות, יחסי אנוש מעולים
 • יכולת ריכוז ותפעול
 • יכולת ניהולית (פרויקט / צוות)
 • תואר ראשון – יתרון משמעותי
 • ניסיון בתחום ריכוז – יתרון משמעותי
 • הכרות עם התחום הרלוונטי – יתרון משמעותי
 • קורסים / הכשרות – יתרון

סוגי תפקידים של רכזת

 • רכזת צהרונים
 • רכזת מועדוניות
 • רכזת תפעולית
 • רכזת ניהולית
 • רכזת מקצוע
 • רכזת גיוס
 • רכזת צרכים מיוחדים
 • רכזת חינוכית
 
 

דרושים רכזים – דרוש רכז – דרושה רכזת – חיפוש עבודה של רכזים חינוכיים

אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ.
מטפלת דרושים, סייעת דרושים, גננת דרושים, מנהלת מעון דרושיםמבשלת דרושים, סייעת לצהרון דרושים, מדריכים לצהרונים דרושים, דרושים מדריכי חוגים, דרושים רכזים, חינוך מיוחד דרושים, עבודה סוציאלית דרושים, מדריכים לקייטנה דרושים, מדריכי נוער דרושים, מורים דרושים, אב בית דרושים, אחיות דרושים, ועוד. ניתן להקליק על שם התפקיד לקבלת פרטים נוספים.
מעסיקים? לעזרה בגיוס מדריכים רכזים / רכזות או מציאת עבודה פנו אלינו!
אלו חלק מהמשרות והאזורים שאנחנו מגייסים בהם:

דרושים רכזת במרכז
דרושים רכז בצפון
דרושים רכזות בדרום
דרושים רכזים בתל-אביב
דרושים רכזת בחיפה
דרושים רכז בירושלים
דרושים רכזות בבאר-שבע
משרות רכזים
חיפוש עבודה רכזת
הצעות עבודה רכזים

שיתוף עם חברים