דרושים מדריכי נוער | דרוש מדריך נוער | דרושה מדריכת לנוער

תיאור תפקיד: דרושים מדריכי נוער

העבודה כמדריך נוער הינה בקהילות שונות ויכולה להיות במסגרות שונות, עם בני נוער שונים. לעיתים העבודה עם נוער בסיכון, לפעמים עם נוער נורמטיבי ולעיתים נוער במצוקה. מדריך הנוער אחראי עם איתור ויצירת קשר עם בני נוער בקהילה גילאי 13-18 – כיתות ז’ ועד י”ב. המדריך מאבחן ומעריך צרכים, רצונות ותחומי עניין של בני הנוער בקהילה.

המדריך בונה, מגבש ומדריך קבוצה או קבוצות נוער, המתגבשות על בסיס הצרכים, הרצונות ותחומי העניין המשותפים של בני הנוער ו/או על פי מיקום. המדריך יוזם, מכין ומפעיל עם הקבוצות הנ”ל תוכניות חינוכיות המשלבות את המטרות שלמענן התלכדה הקבוצה עם מטרות חינוכיות, חברתיות, קהילתיות. המדריך מעריך הערכה שוטפת את תהליך ביצוע התוכנית מול המטרות שנקבעו.

המדריך יוצא ומשתתף עם הקבוצה/ות בפעילות המתבצעת מחוץ ליישוב, כגון: טיולים, כנסים, ומחנות נוער . הפעילות מתקיימת גם באופן יומיומי, בחלק מהמקרים בשעות הערב ובחלק מהמסגרות אפילו 24/7. הפעילות לעיתים מתקיימת גם בחופשות.

במקביל ובנוסף לעבודה החברתית-קבוצתית, המדריך מקיים ומטפח קשרים אישיים עם בני נוער על מנת לשמש להם כ”אוזן קשבת” ולסייע להם בהתמודדות עם בעיות ומצוקות. המדריך מקיים במידת הצורך קשרים ויחסי גומלין עם גורמים שונים בקהילה. המדריך משמש כחבר בצוות החינוכי של המוסד ומשתתף בישיבות ובהשתלמויות, ולוקח חלק בתכנון ובהפעלת אירועים מרכזיים. המדריך פועל בשיתוף פעולה עם הממונים עליו ברשות ובהתאם להנחיותיהם.

דרישות התפקיד | עבודה בהדרכת נוער:

השכלה: רוב המסגרות דורשות מדריכים שהם בוגרי 12 שנות לימוד ותעודת בגרות מלאה או מכינה אקדמית. בדרך כלל מעדיפים סטודנטים או בעלי תואר ראשון במדעי החברה, חינוך או חינוך בלתי פורמאלי או סטודנטים לתואר זה משנה שנייה. בדרך כלל תינתן עדיפות לבעלי תעודת מדריך מוסמך / תעודת בוגר קורס בתחום או ונוער / תעודת עובד חינוך / תעודת הוראה.
הכשרה: המדריך צריך לעבור בהצלחה ראיון לתפקיד על ידי מפקח. המדריך לעיתים צריך לעבור גם מרכז הערכה. לעיתים רבות ישנו גם קורס הדרכה או הדרכה פרטנית.
ניסיון: כל ניסיון בהדרכה של בני נוער יהווה יתרון מאוד משמעותי, כולל הדרכה בתנועות נוער.
כישורים אישיים: המדריך חייב יכולת ליצור ולקיים קשר אישי עם בני נוער, יכולת להנחות ולהדריך בני נוער . יכולת לשיתוף פעולה עם בעלי תפקידים ועם מוסדות וארגונים בקהילה ומחוצה לה, יכולת ונכונות לעבוד בשעות בלתי שגרתיות .

מעוניינת במשרה? מלאי את הפרטים בטופס הבא וצרפי את קורות החיים שלך:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
מספר משרה / תפקיד מבוקש:
*
משרות נוספות שמעניינות אותי:
עיר מגורים:
*
הערות:
צרף קורות חיים:
*

 אין לך קורות חיים? לחצי כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות נוספות – עבודה בהדרכת נוער | מדריכי נוער דרושים

  אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ.
  לעזרה בגיוס מדריכי נוער או מציאת עבודה פנו אלינו!

  דרושים מדריכי נוער
  דרוש מדריך נוער
  דרושה מדריכת נוער
  עבודה בהדרכת נוער
  עבודה מדריך נוער
  מדריכי נוער עבודה
  עבודות בהדרכת נוער
  הצעות עבודה מדריכי נוער

  שיתוף עם חברים

  Comments are closed