דרושים לקיבוץ | חיפוש עבודה בקיבוץ | דרושים קיבוץ

לקיבוצים בכל הארץ דרושות ודרושים:
משרות דרושים בקיבוצים | עבודות בקיבוץ | עבודה קיבוץ | משרות בקיבוץ | חיפוש עבודה קיבוץ


  תנאים טובים! עבודה בארגונים גדולים! מתאים לנשים וגברים כאחד. 


  מעוניינים לעבוד בקיבוצים? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

  שם מלא:
  *
  טלפון:
  *
  דוא"ל:
  *
  עיר מגורים:
  *
  תפקידים שמעניינים אותי: *
  מטפל/ת במעון
  סייע/ת לגיל הרך
  סייע/ת בגן 3-6
  גננ/ת לגן/מעון
  מבשל/ת טבח/ית
  מדריכ/ת קייטנה
  סייע/ת לצהרון
  מדריכ/ת צהרון
  מדריכ/ת חוגים
  עובד/ת סוציאלי/ת
  מדריכ/ת נוער
  אח/ות
  מנהל/ת מעון
  רכז/ת
  חינוך מיוחד
  הוראה / מורה
  מפקח/ת חינוכית
  מדריכ/ת תנועה
  *
   
  מספר משרה / תפקיד נוסף:
  הערות:
  צרף קורות חיים:
  *help

   אין לכם קורות חיים? לחצו כאן להכנת קורות חיים מהירה חינם.


  קיבוצים מהם

  הקיבוצים הם צורת התיישבות שיתופית, שהיא ייחודית לציונות ולמדינת ישראל. הקיבוצים מבוססים על שאיפה של הציונות להתיישבות מחודשת בארץ ישראל. הם מבוססים על ערכים סוציאליסטיים, ועל שיוויון בין בני האדם, שיתוף כלכלי, שיתוף רעיוני וחברתי. חלק גדול מן הקיבוצים התבסס על עבודה ופרנסה מחלקאות ותעשיה. כיום ישנם קיבוצים רבים שעוסקים בתחומים נוספים.

  הקיבוצים הם בדרך כלל ישובים קטנים, המכילים מאות משפחות. בתוך המסגרת הקיבוצים רוב האנשים מכירים זה את זה, ויש הוואי חברתי ותרבותי עשיר מאוד.


  דרושים בקיבוצים | מהי עבודה בקיבוצים?

  עבודה בקיבוץ היא עבודה במסגרת ייחודית, בה הערכים ותחושת השליחות מהווים חלק מרכזי בתוך העבודה. מאחר והקיבוצים נובעים מרעיון שיתופי, יש כבוד רב לעיסוק במקצועות רבים, וכל מקצוע מקבל ערך מאוד גבוה. ישנה תמיכה גדולה של הקהילה וכמובן גם מעורבות גבוהה על מנת לקדם תחומים שונים.

  העבודה החינוכית בקיבוץ היא שונה מעבודה חינוכית אחרת. החינוך בקיבוצים רבים הגיע מתוך החינוך המשותף, שהיא שיטת חינוך בה התחנכו ילדים רבים בקיבוצים מהקמתם ועד שנות השמונים.

  בתוך החינוך הקיבוצי קיימים גם מעונות יום וגנים, וגם בתי ילדים, עם ילדים באותה קבוצת גיל ומטפלת קבועה שהיא מעין אם בית. בנוסף לכך יש תנועות נוער שמפעילות את הנוער לאחר הצהריים, וגם חינוך חברתי ערכי לשעות אלו. בחלק מהמקומות ניתן לשמוע את השמות של חברת ילדים, או חברת נעורים.


  מהם מועדי העבודה בקיבוצים?

  העבודה בקיבוצים היא מגוונת ותלוי במשרה. בקיבוצים ישנם משרות רבות כגון מטפלת במעון, גננת לגן ילדים, סייעת לגן ילדים, מדריכי חינוך חברתי, מדריכי תנועת נוער, ועוד.

  לכן המשרות החינוכיות תואמות לרוב למערכת החינוך הרגילה, אך לעיתים בקיבוצים יפעילו גם מערכות חינוך בלתי פורמאליות, לדוגמא לאחר בית הספר, או בתנועות הנוער. כמובן שבחופשים יוכלו להפעיל גם קייטנות.

  בחלק מן המשרות שעות העבודה הן שגרתיות. למשל במעונות הילדים השעות יכולות להיות משעה 7/8 ועד 16/17 ובגנים עד שעה 14:00. בחינוך החברתי, השעות דומות לצהרונים הקיימים בערים, והשעות יכולות לנוע משעה 12:30 או משעה 13:30 ועד שעה 16:30 או 17:30. בתנועות הנוער ימשיכו את הפעילות משעות אחר הצהריים ועד הערב, ולעיתים יערכו גם פעילות בסופי שבוע, הכוללים אפילו לינה. תנועות הנוער גם אחראיות בקיבוצים רבים על בניית התכנים לטקסים, ולחגים, דבר שדורש השקעה וזמן רבים יותר בשעות לא שגרתיות.


  דרושים לקיבוצים – מה דורשת העבודה בקיבוץ?

  ניתן לומר שהעבודה בקיבוץ דורשת קודם כל הזדהות עם ההוואי והערכים של הקיבוצים, חיבור לקהילה והזדהות רבה. הקשרים החברתיים, הנכונות להיות חלק מתוך קהילה, להיות מעורב אך גם לדעת לשמוע את הצד השני – הם דברים מאוד חשובים כדי להצליח בעבודה בקיבוץ.


  מי יכול להדריך בקיבוץ?

  העבודה החינוכית בקיבוץ אפשרית למי שאוהב חינוך ויש לו רצון ואהבה לילדים ולנוער. כמו כן, חשוב להבין שבקיבוצים לעיתים התחבורה הציבורית היא קצת פחות נגישה, ולכן חלק גדול מן העובדים צריכים להיות בעלי רכב, או מגורים קרובים. ישנם קיבוצים שמספקים לעובדים גם מגורים במחירים מסובסדים. ואם רציתם לדעת לגבי שירותי הקיבוץ המוכרים – חדר אוכל,בריכה,מכבסה וכדומה – אז כיום השירותים האלו קיימים רק בחלק מן הקיבוצים ולא בכולם, ולכן כדאי לברר מראש אם זה חלק מן התנאים של העבודה בקיבוץ


  מעוניינים בעבודה בקיבוץ? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

  שם מלא:
  *
  טלפון:
  *
  דוא"ל:
  *
  עיר מגורים:
  *
  תפקידים שמעניינים אותי: *
  מטפל/ת במעון
  סייע/ת לגיל הרך
  סייע/ת בגן 3-6
  גננ/ת לגן/מעון
  מבשל/ת טבח/ית
  מדריכ/ת קייטנה
  סייע/ת לצהרון
  מדריכ/ת צהרון
  מדריכ/ת חוגים
  עובד/ת סוציאלי/ת
  מדריכ/ת נוער
  אח/ות
  מנהל/ת מעון
  רכז/ת
  חינוך מיוחד
  הוראה / מורה
  מפקח/ת חינוכית
  מדריכ/ת תנועה
  *
   
  מספר משרה / תפקיד נוסף:
  הערות:
  צרף קורות חיים:
  *help

   אין לכם קורות חיים? לחצו כאן להכנת קורות חיים מהירה חינם.


  רשימת משרות | חיפוש עבודה | דרושים בעולם החינוך

  שיתוף עם חברים