דרושים אחים ואחיות

תפקידי אחים ואחיות – להעניק מכל הלב

אחים ואחיות אינם עובדים רק בבתי חולים. ישנם אחים ואחיות שמסייעים בתחומים רבים לילדים, נוער וגם מבוגרים, או קשישים. תפקיד זה הוא מגוון ויכול להיעשות במגוון מסגרות ומוסדות. מהות התפקיד הינה עזרה לעולים לצורך ריפויים, אך לעיתים הוא כולל גם אלמט של מעקב וטיפול. עבור אנשים בעלי ידע מתאים בתחום הבריאות, לב גדול ויכולת הכלה ואהבה– זהו תפקיד נהדר.

 

מתאימה לתפקיד? שלחי קורות חיים

 

מחפשים עובדים? צרו קשר

השכלה נדרשת לאחים ואחיות

דרישות הסף הן תעודת אח או אחות מעשיים או מוסמכים, ידע בתחום הבריאות והייעוץ וידיעת עברית ברמת קרוא וכתוב. תואר ראשון בסיעוד וניסיון בתפקיד יהוו יתרון. בדרך כלל לקבלת התעודה יש צורך בלימודים של שנתיים וחצי עד ארבע שנים, ואף התמחות.

שכר אחים ואחיות

שכר האחים והאחיות תלוי ברמת השכלתם, בניסיונם ובהיקף משרתם. שכר ממוצע של אחים ואחיות טיפוליים בתחומים שונים יכול לנוע בין שכר המינימום שקלים לחודש לבין 12,000 שקלים. השכר תלוי בין היתר בסוג המוסד (פרטי או ציבורי), במיקום מקום העבודה (איזור בארץ), בנגישות למקום העבודה, בניסיון ובהשכלה. וותק וניסיון יתרמו לעלייה בשכר.

אחים ואחיות ממליצים

שירי (37), מספרת: “אני עובדת כאחות בבתי ספר ואני משתדלת להיות רכה, מכילה ועדינה ככל האפשר. עבודה זו דורשת דייקנות, מקצועיות ועדינות, כי מדובר בבריאות הילדים שלנו. אני אוהבת את עבודתי ומבצעת אותה על הצד הטוב ביותר”.

 

דרושים אחים / אחיות | משרות אח | אחות

קצת על תפקיד אחים ואחיות

אחים ואחיות בתפקידי סיוע עובדים במסגרות שונות בין היתר במרכזי חינוך, מוסדות רפואיים, בתי אבות, מסגרות טיפול או דיור. בעבודה נכללים טיפול באוכלוסיית היעד, החל מילדים בגיל הרך ועד גילאי זקנה. תפקיד האחים והאחיות הוא לסייע בצרכים נדרשים, לבצע בדיקות תקופתיות נדרשות ומעקב, עבודה טיפולית או סיעודית, להכין תרופות, חיסונים, טיפולים שוטפים ולהשגיח על הנעשה בתחום עבודתם. התפקיד מאתגר מאוד ומי שאוהב להעניק מעצמו ולקבל בחזרה זה התפקיד בשבילו, מאחר והוא מלא נתינה ועזרה לזולת תוך שיפור מצבו הבריאותי והנפשי.

למה כדאי להיות אח\ אחות ?

עבודה בתחום היא עבודה מאתגרת ומספקת. לאלה מכם שאינם עומדים בתנאים מספיקים ללימודי רפואה ועדיין מעוניינים לתרום זוהי אלטרנטיבה מכובדת ומבורכת. השכר נאה והתנאים נוחים. השילוב של יחסי אנוש טובים ויכולות הענקה וסיוע משפר פלאים את עבודת האחים והאחיות. יש אפשרות לעשות הסבה לתפקיד ואז משך ההכשרה קצר יותר ועומד על שנתיים וחצי. בנוסף לכך בתפקיד יש הרבה אלמנט של חיבור למטופלים, הרבה אהבה ונתינה שמגיעה לאחר מכן גם מהצד השני. זהו תפקיד שבאמת משליך על בריאותו ואיכות חייו של המטופל ולכן הוא טומן בתוכו סיפוק רב.

יתרונות ואתגרים בתפקיד של אח / אחות

יתרונות התפקיד כוללים הענקת טיפול מסור, דאגה לבריאות המטופל, לגדילתו ולהתפתחותו. מנגד, תפקיד זה דורש השקעה וסבלנות ועל כן יש להיות בעלי סמכותיות, אחריות ודיוק בהכנת החומרים. נדרשת זמינות בשעות הערב ולעיתים גם עבודה מסביב לשעון במשמרות שונות כולל לילה (הכל לפי דרישות המעסיק). התפקיד דורש יכולת הכלה והתמודדות עם מצבים מורכבים, והרבה אמפתיה.

דרישות התפקיד ותנאי עבודה של אח ואחות

בתפקידי אחים ואחיות עובדים עם אוכלוסיית יעד בכל הגילאים. העבודה נעשית במשמרות בוקר, ערב ולילה. על כן, שעות העבודה והיקף המשרה יכולים לנוע בין שעות הבוקר ועד משמרות סביב השעון. יש להיות בעלי יכולת הכלה, סבלנות, הדרכה, אכפתיות, רגישות ואהבה. אין דרישה מחייבת לניידות ברכב. יש צורך בתעודת אח או אחות מוסמכים. יש צורך בעבודה מאומצת ויכולת להתמודד עם מצבים מורכבים, וכמובן לעיתים אף במשמרות ארוכות מהרגיל. כמו כן יכולת התמודדות עם משפחת המטופל ומתן סיוע והכוון במידת הצורך.

מעוניינים במשרה? מלאו את הפרטים בטופס הבא וצרפו את קורות החיים שלכם:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לכם קורות חיים? לחצו כאן להכנת קורות חיים חינם.

משרות נוספות – דרושות אחים /אחיות | הצעות עבודה:

תיאור תפקיד: דרושים אחים / אחיות

הגדרת תפקיד: אחיות / אחים

עבודה של אחיות במרכזי חינוך או טיפול או דיור.
כוללת עבודה עם ילדים בגיל הרך או ילדים בוגרים.
העבודה בחלק מהמקרים דורשת גם עבודה טיפולית או סיעודית.
העבודה כוללת הכנת תרופות, חיסונים, טיפול שוטף, השגחה, תיעוד, ועוד.
שכר טוב ותנאים טובים – אפשרויות קידום.
המשרות מיועדות לנשים וגברים כאחד.

דרישות התפקיד – דרוש/ה אח / אחות:

  • תעודת אח/ות מעשי/ת או מוסמך/ת- חובה
  • תואר ראשון בסיעוד – יתרון
  • עברית- ברמת קרוא וכתוב חובה.
  • ניתן לשלוח קו”ח גם ללא ניסיון.
  • קורסים / הכשרות – יתרון
  • חלק מהמשרות דורשות גם משמרות ערב / לילה.

עבודה אחות / אח | עבודה לאחיות
חיפוש עבודה אחיות

 
 

דרושות אחיות – דרושים אחים – דרוש אח – דרושה אחות – משרות אחים ואחיות חיפוש עבודה בחינם

אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ.
מטפלת דרושים, סייעת דרושים, גננת דרושים, מנהלת מעון דרושיםמבשלת דרושים, סייעת לצהרון דרושים, מדריכים לצהרונים דרושים, דרושים מדריכי חוגים, דרושים רכזים, חינוך מיוחד דרושים, עבודה סוציאלית דרושים, מדריכים לקייטנה דרושים, מדריכי נוער דרושים, מורים דרושים, אב בית דרושים, אחיות דרושים, ועוד. ניתן להקליק על שם התפקיד לקבלת פרטים נוספים.
מעסיקים? לעזרה בגיוס מדריכים לקייטנות או מציאת עבודה פנו אלינו!
אלו חלק מהמשרות והאזורים שאנחנו מגייסים בהם:

דרושים אחיות במרכז
דרושים אחים בצפון
דרושים אחיות בדרום
דרושה אחות בתל-אביב
דרושים אחיות בחיפה
דרוש אח בירושלים
דרושים אחים בבאר-שבע
משרות אחיות
משרות אחים
חיפוש עבודה אחים אחיות
הצעות עבודה אחיות אחים
עבודה לאחיות – סיעוד

שיתוף עם חברים