דרושה עובדת סוציאלית עובדים סוציאלים עבודה סוציאלית עו"סים דרושים

 

מתאימים לתפקיד? שלחו קורות חיים

 

מחפשים עובדים? צרו קשר

 

 

השכלה נדרשת עבודה סוציאלית

דרישת הסף היא תואר ראשון בעבודה סוציאלית (יש מסלולים גם של הסבה לעבודה סוציאלית). בנוסף לכך יש צורך ברישום בפנקס העובדים הסוציאליים בישראל. ניסיון בעבודה סוציאלית או טיפולית יהווה יתרון משמעותי. כמו כן, תעודות השכלה נוספות יתקבלו בברכה.

שכר עובדים סוציאליים

שכר העובדים הסוציאליים משתנה בהתאם לתפקיד, למוסד המעסיק, לשנות הניסיון והוותק ולהשכלה. עובד סוציאלי ללא ניסיון ישתכר כ-6,000 שקלים בחודש במשרה מלאה. עם הניסיון וההשכלה השכר עולה. המשכורת הממוצעת לעובד סוציאלי נעה בין 7,000 שקלים בחודש ל-15,000 שקלים. בעלי תואר שני ועם ניסיון רב אף יכולים להגיע למשכורת של כ-20,000 שקלים בחודש.

עובדים סוציאליים ממליצים

טליה (33), מספרת: “במסגרת עבודתי כעובדת סוציאלית אני נתקלת לא מעט במקרים קשים הדורשים טיפול מקצועי, סבלנות והשקעה רבה. אני נהנית לתרום לחברה ולעזור לסוגים שונים של אנשים הזקוקים לי. אני מרוצה מהתנאים הנוחים של עבודתי ומהשכר הנאה, אין ספק שאני מסופקת מהמקצוע שבחרתי”.

דרושה עובדת סוציאלית | דרושים עובדים סוציאליים | עבודה סוציאלית

עובדים סוציאליים – על טיפול, חינוך ואהבה

כיום, בהרבה מאוד מהמוסדות הארגוניים והחינוכיים או מוסדות רווחה, מועסקים עובדים סוציאליים. המטרה העיקרית של תחום עבודה זה היא ללוות משפחות, ילדים ואוכלוסיות הזקוקות לעזרה, ייעוץ והכוונה בנושאים מגוונים ושונים.

קצת על עבודה סוציאלית

עובד סוציאלי מעניק סיוע במסגרות שונות ובמוסדות שונים עבור אוכלוסיות חלשות או הזקוקות לעזרה וייעוץ. ממשפחות קשות יום ועד נוער בודד הנמצא בסיכון. העובד הסוציאלי עובר הכשרה מוסמכת ותפקידו ללוות את הקבוצות בצורה פרטנית או קבוצתית, לעקוב אחר התפתחותם ולטפל במקרים בהם נדרשת התערבות של גורם מקצועי. התפקיד משלב הרבה מאוד תחומים וכולל גם עבודה מנטאלית, ליווי אישי, ריכוז קבוצות, מעקב, קשר עם גורמים ממשלתיים או עירוניים, פסיכולוגים ופסיכיאטרים ועוד.

למה כדאי להיות עובדת סוציאלית?

אנשים בעלי רגישות, אוזן קשבת ויכולת להדריך, ללוות ולתמוך באוכלוסיות הזקוקות לסיוע הם המתאימים ביותר לתפקיד. אם אתם בעלי רצון ויכולת לחולל שינוי לטובה בחיי אחרים ובעלי יציבות נפשית זהו מקצוע מתאים עבורכם. העבודה הינה מאתגרת, מבורכת ומספקת.

יתרונות ואתגרים בתפקיד עובדים סוציאליים

יתרונות תפקיד זה הם סיפוק, יכולת לחולל שינוי, העשרת עולמם של אנשים הזקוקים לסיוע, שכר נאה ואפשרויות קידום. זוהי עבודה שמתאימה לכל מין ולכל גיל ובנוסף לכך יש הרבה מאוד סיפוק בעבודה והכרת האנשים לעומקם. מנגד, זוהי אינה עבודה לבעלי לב חלש; נדרשים אחריות, זמינות, סבלנות אין קץ, אהדה ואהבה וכוחות נפשיים עצומים על מנת ללוות את האנשים שעוברים קשיים.

דרישות התפקיד עו”ס ותנאי עבודה

בתפקידי עבודה סוציאלית נחשפים לעבודה עם מגוון אוכלוסיות נזקקות; ילדים, משפחות, זוגות, נוער וצעירים. העבודה מתבצעת במוסדות כמו מוסדות חינוכיים, עירוניים ובתי חולים. היקף המשרה יכול להתבצע כמשרה חלקית או מלאה, בשעות הבוקר או אחר הצהריים. כמו כן, חלק מהעבודה מתבצע גם מחוץ למקום העבודה, מהבית. נדרש רישיון נהיגה וניידות ברכב. סבלנות, יכולות הדרכה והכלה ויכולת התמודדות במצבי לחץ וריבוי משימות נדרשים לתפקיד זה.

מעוניינת במשרה? מלאי את הפרטים בטופס הבא וצרפי את קורות החיים שלך:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
מטפל/ת במעון
סייע/ת לגיל הרך
סייע/ת בגן 3-6
גננ/ת לגן/מעון
מבשל/ת טבח/ית
מדריכ/ת קייטנה
סייע/ת לצהרון
מדריכ/ת צהרון
מדריכ/ת חוגים
עובד/ת סוציאלי/ת
מדריכ/ת נוער
אח/ות
מנהל/ת מעון
רכז/ת
חינוך מיוחד
הוראה / מורה
מפקח/ת חינוכית
מדריכ/ת תנועה
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*help

 אין לך קורות חיים? לחצי כאן להכנת קורות חיים חינם.

למה כדאי לך לבחור בעבודה סוציאלית כמקצוע לחיים ?

אז למה בכלל דרושים עובדים סוציאלים?

כמו שכולנו יודעים, ישנם הרבה כיוונים ומסלולים שאפשר לבחור כשחושבים על לימודים ועל קריירה. אנו מוצפים באפשרויות שונות, ובנוסף גם חשוב לנו לכלכל את עצמנו בנחת ובכבוד. אך מתחת לכל זה, כל אחד מאיתנו רוצה להתחבר לרצונותיו העמוקים ביותר ולהגשים את עצמו. כל אחד מאיתנו רוצה להרגיש שהוא הגיע עם סיבה ייחודית משלו לעולם הזה.

אחד המקצועות המרתקים והעמוקים שמוצעים כיום הוא עבודה סוציאלית. כך שאם אתם בדיוק בשלב בו אתם מחפשים את היעוד שלכם וזקוקים להכוונה – הנה כמה דברים שכדאי לכם לדעת על עבודה סוציאלית שאולי יעזרו לכם להחליט לאן פניכם מועדות.

לימודי עבודה סוציאלית לתואר ראשון הוא מהמסלולים היותר פופולריים בישראל

יש תלמידים שניגשים ללימודי עבודה סוציאלית לאחר שרכשו כבר תואר בתחומים מאוד ראליים ונחשבים כמו הנדסה, משפטים, אדריכלות ותחומי ההייטק למיניהם.  עבודה סוציאלית מציעה משמעות, סיפוק, עניין, ערכיות, קשרים עמוקים, פוטנציאל למהפכות קטנות וגדולות והאנשים שבחורים במסלול של עבודה סוציאלית, בוחרים בעצם בתשוקה לעשות את מה שנכון להם ולא את מה שכדאי, או את מה שהסביבה אומרת ש- ” צריך לעשות “.

העובדים הסוציאליים בישראל הם אנשים שבאים ממקום של שליחות, ממקום של רצון לעזור ולסייע לאוכלוסיות מוחלשות

להציל נוער בסיכון, לסייע לקשישים שנותרו לבדם לאיכות חיים טובה, להציל משפחות הרוסות, להוציא מובטלים מהרחובות ולמצוא דיור לחסרי דיור. העובדים הסוציאליים מגיעים מרצון לעזור ולעשות טוב כך שאם תבחרו בעבודה סוציאלית כמקצוע לחיים סביר להניח שתובטח לכם סביבת עבודה חמה, תומכת ומבינה עניין, בה תוכלו ליצור חברויות נפש עמוקות ותתפתחו יחד עם צוות העבודה שלכם לכל אורך הדרך.

מקצוע עם תרומה אמיתית ומלא סיפוק

כמו שכולנו יודעים, רבים הסטודנטים שבוחרים לימודי תואר ראשון במקצועות כאלה ואחרים רק מתוך מניעים כלכליים ורצון למצוא תעסוקה יציבה, אך עם הזמן מגלים שחשים ריקנות בעיסוקם ורוצים לעבוד בתחום שיספק אותם גם מבחינה נפשית, במקצוע שייתן תרומה אמתית. מדובר בבחירה אידאולוגית שנובעת מרצון פנימי, מתחושת מוטיבציה שאי אפשר לעצור אותה. עבודה סוציאלית יכולה להבעיר את המוטיבציה הזאת, את התחושה הזו שאנחנו באמת תורמים לחברה, ושיש מניע בחיינו ששווה לקום בבוקר עבורו.

עובדים עם בני אדם ומשנים לאנשים את החיים

מאחורי כל תיק איתו מתעסקים העובדים הסוציאליים, מסתתר בנאדם עם עולם שלם ובעיות שלמות שדורשות התייחסות אישית, ותשומת לב. העובדים הסוציאליים מגיעים מתוך תחושה שיש להם מה לתת לאותם האנשים שזקוקים לנוכחותם בחייהם, והם עוזרים בעצם לאותם האנשים לעזור לעצמם. אין תחושה טובה יותר מלאפשר לאדם לשנות את חייו.

הכשרה לעבודה תוך כדי הלימודים

הלימודים לתואר ראשון נמשכים לרוב כשלוש שנים וכוללים לימודים עיוניים והכשרה מעשית. עם סיום התואר, הבוגרים יכולים לעבוד למשל במחלקות לשירותים חברתיים ברשויות מקומיות, בתי חולים, מרפאות קופת חולים, מרפאות פסיכיאטריות, שירותי מבחן לנוער ומבוגרים, פנימיות, בתי ספר, בתי סוהר, בתי אבות, שירותי הגירה וקליטה, מפעלי תעשייה, מערכת הביטחון ובארגונים לשינוי חברתי.
סטודנטים לעבודה סוציאלית באוניברסיטת תל-אביב מספרים כי אצלם ההכשרה מתחילה כבר בשנה א’ וזה תורם להתמקצעות באוכלוסייה. הם מספרים כי עבורם המקצוע הוא מאוד חשוב, ושהם רואים עצמם כמו “סוכני שינוי”- כלומר, עוזרים לאנשים לעשות שינוי בקשר לחיים שלהם, בין אם הם נמצאים במצוקה כלכלית או חברתית, מה שמביא לסיפוק אדיר של הסטודנטים בזמן ההכשרה ולסיפוק אפילו גדול יותר בזמן העבודה בשטח.

אפשרויות התפתחות גדולות – עובדים סוציאלים דרושים למגוון מקצועות

אמנם יש רוב נשי שפונה לעבודה סוציאלית, אך גם גברים שפונים לעבוד במקצוע מספרים שיש בין היתר יתרון עסקי לגברים במקצוע הזה, דווקא בגלל שהוא מזוהה כמקצוע נשי. הם מספרים כי בעבודה סוציאלית יש מקום גדול להתפתחות, לקפוץ במדרגות של המנהל, המדיניות וכדומה.

אז אם תפנו לעבודה סוציאלית סביר שתחוו התעלות נפש אדירה, סיפוק שכלי ורגשי וחוויות שונות ומרתקות לאורך כל הדרך. בנוסף זכרו שבעבודה מול המתבגרים יצופו הרבה פעמים תחושות ההזדהות וההבנה, שיוכלו להוביל לכך שלעתים אפילו תרגישו שאתם מטפלים גם בעצמיכם ועוברים שינוי דרך האנשים להם תצטרכו לדאוג.  זו בהחלט עבודה בה אפשר להרוויח מכל הזוויות ומכל הכיוונים.
בהצלחה בבחירתכם את המשך הדרך !

משרות נוספות – עבודה בעבודה סוציאלית | דרוש/ה עו”ס | דרושים עובדים סוציאלים

תיאור תפקיד: דרושה עובדת סוציאלית | דרושים עובדים סוציאלים

במסגרות חינוכיות וטיפוליות רבות ישנו צורך בעובדים סוציאליים. עובדים סוציאליים עוסקים בתחום לאחר לימודים אקדמיים בתחום ויש להם רישום בפנקס העובדים הסוציאליים. ישנן מסגרות רבות בהן מועסקים עובדים סוציאליים ובין היתר: מסגרות של בתי ספר, מסגרות של מעון יום, חטיבת ביניים, מועדוניות לנוער בסיכון, הוסטלים, ועוד.

העובד הסוציאלי מעניק סיוע לילדים או אנשים במצבי משבר או מצוקה. העובד הסוציאלי עוסק בין היתר בעבודה טיפולית עם משפחות, הדרכות וליווי צוות הנחיית קבוצות, קשר אל מול גורמי מפתח בקהילה, עבודה עם הילדים או התלמידים, הדרכת צוותים, ליווי פרטני או קבוצתי ועוד.

דרישות התפקיד | עבודה סוציאלית | עוס”ים:

  • תואר ראשון
  • תעודת עו”ס
  • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים
  • ניסיון בעבודה סוציאלית – יתרון
  • גמישות מחשבתית
  • יכולת הכנה
  • רגישות ויחסי אנוש טובים
  • מתאים לנשים וגברים כאחד

אנחנו מגייסים משרות רבות בתחום החינוך בכל רחבי הארץ

מטפלת דרושים, סייעת דרושים, גננת דרושים, מנהלת מעון דרושיםמבשלת דרושים, סייעת לצהרון דרושים, מדריכים לצהרונים דרושים, דרושים מדריכי חוגים, דרושים רכזים, חינוך מיוחד דרושים, עבודה סוציאלית דרושים, מדריכים לקייטנה דרושים, מדריכי נוער דרושים, מורים דרושים, אב בית דרושים, אחיות דרושים, ועוד. ניתן להקליק על שם התפקיד לקבלת פרטים נוספים.
מעסיקים? לעזרה בגיוס עובדים סוציאליים או מציאת עבודה פנו אלינו!

דרושים עובדים סוציאליים
דרושים עובדים סוציאלים
דרוש עובד סוציאלי
דרושה עו”ס
דרוש עו”ס
דרושים עבודה סוציאלית
דרושה עו”סית
דרושות עובדות סוציאליות
עבודה בעבודה סוציאלית
עובדים סוציאליים משרות דרושים
הצעות עבודה עובדים סוציאליים
חיפוש עבודה עובד סוציאלי
דרושים עובדים סוציאלים סיעוד במרכז
דרושים עובדים סוציאלים ביקורי בית במרכז
דרושים עובדים סוציאלים סיעוד בשפלה
דרושים עוס”ים ביקורי בית – אזור שפלה
דרושים עובדים סוציאליים בדרום
דרושים עובדים סוציאליים בצפון
דרושים עובדים סוציאלים אזור השרון
דרושים עובדים סוציאליים בתל אביב
דרושים עובדים סוציאליים בירושלים
דרושים גרנטולוגים
דרושים אחים / אחיות
חיפוש עבודה עבודה סוציאלית
חיפוש עבודה עובדים סוציאלים
דרושים עובדים סוציאליים בראשון לציון
דרושים עובדים סוציאלים בחולון
דרושים עובדים סוציאליים ברמלה
דרושים עובדים סוציאליים באור יהודה
דרושים עובדים סוציאלים – לוד – עו”ס
דרושים עובדים סוציאליים בבאר שבע
דרושים עובדים סוציאליים – עו”ס נתיבות
דרושים עובדים סוציאלים – קרית גת

שיתוף עם חברים