תהליך חיפוש העבודה

בוודאי שמעתם כבר את המשפט “לחפש עבודה זו משרה מלאה“. תהליך חיפוש העבודה הוא תהליך ארוך, מעיק ומייגע. רבות הפעמים שמועמדים שולחים את קורות החיים שלהם ואינם זוכים לתשובה כלל. לעיתים אחרות מוזמנים המועמדים לראיונות אך ללא תוצאות.

העזרות בשירותי MyFace תסייע למועמדים להגדיל את הסיכויים למציאת עבודה. בידי MyFace מאגר משרות אשר חלקו אינו מפורסם ברבים. אנו מכירים את החברות שמחפשות עובדים, את הצרכים שלהם, האופי וסוג המשרה. כך, אנו גם מכירים את המועמדים עצמם, אופיים וניסיונם. לכן, מהניסיון וההכרות שלנו, האפשרות להתאים בין המעסיקים לבין המועמדים היא טבעית לנו.

MyFace רואה חשיבות רבה בקשר שבינה ובין המועמדים. אנו קוראים את קורות החיים שנשלחים לנו בעיון, למרות הכמויות הגדולות, ונותנים את היחס האישי המתאים.
מועמדים שמגיעים אלינו לראיון יזכו לראיון וידאו אישי שיהפוך לסרטון שיווקי, אשר יחסוך למועמדים את הזמן של הגעה לראיונות עבודה במקומות שונים. אנו כבר נעשה זאת בשבילכם.

MyFace תוכל לסייע למועמדים שבנכם בנושאים נוספים: בניית קורות חיים והכנה לראיונות עבודה.
אנו מאמינים, כי נוכל לסייע למועמדים למצוא את המשרה המתאימה להם, דבר שיגרום גם למועמדים בעתיד לרצות ולהמשיך את הקשר גם לעתיד (כמעסיקים או כמחפשי עבודה).

 

שיתוף עם חברים

Comments are closed