איך לחסוך זמן וכסף

מעסיקים המחפשים עובדים נשאבים רבות לתהליך לחיפוש העובדים, ללא תשומת לב מספקת כי מדובר באבדן יקר של שעות עבודה הן שלהם והן של הצוות האדמיניסטרטיבי, תוך השקעת כספים נכבדה. גם רציפות יום העבודה נפגעת במהלך סבב ראיונות ומיונים – דבר הפוגע בתפוקת העבודה. אבדן שעות העבודה, אותן היה ניתן לנצל לקידום החברה, מהוות אבדן הכנסה כספית.

יותר מכך, לעיתים רבות, אנו רואים כי ישנם מעסיקים שקולטים עובדים בלית ברירה – בשל לחץ בחברה, או מעסיקים שקולטים עובדים לא מתאימים – בשל תהליך מיון לא נכון. גם אלו – גורמים לבזבוז זמן ואף בזבוז כספי.

לא חבל?
היעזרות בשירותי MyFace המתמחים בהשמת עובדים, תסייע בהמנעות מבזבוז הזמן, אבדן ההכנסה, או השקעה כספית.

MyFace מציעים לחברה שלך:

  • חסכון בזמן – צוותנו יעניק לכם שירותי חיפוש עובדים, איתור, סינון ומיון, כולל ראיונות וידאו, אשר יחסכו לכם שעות ממושכות של סינונים, זימונים, ראיונות, מיונים, ועוד.
  • חסכון כספי – שמירה על רציפות יום העבודה, המנעות מתהליכי החיפוש והמיון – מאפשרים לחסוך שעות עבודה יקרות ואבדן כספי.
  • יותר מידע – קבלת מקסימום מידע על המועמדים, כולל ראיונות וידאו, בהן ניתן לבחון בקלות את המועמדים ולהחליט אם להעביר אותם לראיון נוסף.
  • הקטנת הסיכוי לתביעות – צוותנו יערוך את הסינונים הראשוניים, מה שיקטין את הסיכוי לתביעות החברה שלכם בעבור אפליה בקבלה לעבודה.
  • מציאת העובדים הטובים ביותר – אלו יעניקו לחברה שלכם את התפוקה הטובה ביותר שתסייע כמובן בהצלחת החברה. כך, גם ניתן יהיה למנוע פיטורין מיותרים של עובדים לא מתאימים שנקלטו לעבודה.
שיתוף עם חברים

Comments are closed