דרושים חינוך גיוס עובדים הדרכה

בואו נדבר על הזמן שלכם, ועל הכסף שלכם. הם מאוד חשובים, לא?

מעסיקים המחפשים עובדים לגמרי נשאבים לתהליך הגיוס! ללא תשומת לב מספקת כי מדובר באבדן יקר של שעות עבודה ושל משאבים כספיים גדולים.

אבדן זמן עבודה

שעות העבודה (של המעסיק או של העובדים) מושקעות בתוך תהליך הגיוס, הפרסום, הסינון, הטלפונים, הראיונות. משאבים כספיים מושקעים בפרסום. רציפות יום העבודה נפגעת במהלך סבב ראיונות ומיונים – דבר הפוגע בתפוקת העבודה. אבדן שעות העבודה, אותן היה ניתן לנצל לקידום החברה, מהוות אבדן הכנסה כספית.

אבדן משאבים וכסף

יותר מכך, גם קליטה לא נכונה מהווה אבדן משאבים, אפילו גדול יותר. יש צורך בפרסום נוסף, לאחר מכן. ובנוסף הפסדנו תשלום לעובד חדש שלא השתלב, וכמובן גם זמן רב על הדרכה ואדמיניסטרציה. לעיתים רבות, אנו רואים מעסיקים שקולטים עובדים בלית ברירה – בשל לחץ בחברה, או מעסיקים שקולטים עובדים לא מתאימים – בשל תהליך מיון לא נכון. גם אלו – גורמים לבזבוז זמן ואף בזבוז כספי.

מיקוד ואנרגיות בעבודה

התעסקות בנושא הגיוס (בייחוד בפרסום וסינון מועמדים) מוציאים ממך את הפוקוס המרכזי בעבודה שלך. הם גם מתישים מאוד ומורידים את האנרגיה. כדי להיות בפוקוס על הדברים החשובים באמת, ובאנרגיות טובות, תנו לנו לעשות את מירב המאמצים בעבורכם. לכם נשאר רק השלב האחרון – תתחילו לגייס.

אז…. לא חבל על הזמן ועל הכסף שלך?

היעזרות בשירותי MyFace המתמחים בהשמת עובדים, תסייע בהמנעות מבזבוז הזמן, אבדן ההכנסה, או השקעה כספית.

MyFace מציעים לחברה שלך:

מחפשים עובדים? לפרטים ויצירת קשר – מלאו פרטים או התקשרו

שם מלא:
*
ישוב:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
נושא:
*
תוכן הודעה:

דרכי יצירת קשר נוספים עם מיי פייס השמה בחינוך:

טלפון: 03-6160101
פקס: 072-2448465
דוא”ל: office@my-face.co.il

שיתוף עם חברים