איך לחסוך זמן וכסף בתהליך הגיוס

דרושים חינוך גיוס עובדים הדרכה

בואו נדבר על הזמן שלכם, ועל הכסף שלכם. הם מאוד חשובים, לא?

חשוב לדעת, שמעסיקים המחפשים עובדים נשאבים לתהליך הגיוס, ללא תשומת לב מספקת כי מדובר באבדן יקר של שעות עבודה ושל משאבים כספיים גדולים.

אבדן זמן עבודה

שעות העבודה (של המעסיק או של העובדים) מושקעות בתוך תהליך הגיוס, הפרסום, הסינון, הטלפונים, הראיונות. משאבים כספיים מושקעים בפרסום. רציפות יום העבודה נפגעת במהלך סבב ראיונות ומיונים – דבר הפוגע בתפוקת העבודה. אבדן שעות העבודה, אותן היה ניתן לנצל לקידום החברה, מהוות אבדן הכנסה כספית.

אבדן משאבים וכסף

יותר מכך, גם קליטה לא נכונה מהווה אבדן משאבים, אפילו גדול יותר. יש צורך בפרסום נוסף, לאחר מכן. ובנוסף הפסדנו תשלום לעובד חדש שלא השתלב, וכמובן גם זמן רב על הדרכה ואדמיניסטרציה. לעיתים רבות, אנו רואים מעסיקים שקולטים עובדים בלית ברירה – בשל לחץ בחברה, או מעסיקים שקולטים עובדים לא מתאימים – בשל תהליך מיון לא נכון. גם אלו – גורמים לבזבוז זמן ואף בזבוז כספי.

מיקוד ואנרגיות בעבודה

התעסקות בנושא הגיוס (בייחוד בפרסום וסינון מועמדים) מוציאים ממך את הפוקוס המרכזי בעבודה שלך. הם גם מתישים מאוד ומורידים את האנרגיה. כדי להיות בפוקוס על הדברים החשובים באמת, ובאנרגיות טובות, תנו לנו לעשות את מירב המאמצים בעבורכם. לכם נשאר רק השלב האחרון – תתחילו לגייס.

אז…. לא חבל על הזמן ועל הכסף שלך?

היעזרות בשירותי MyFace המתמחים בהשמת עובדים, תסייע בהמנעות מבזבוז הזמן, אבדן ההכנסה, או השקעה כספית.

MyFace מציעים לחברה שלך:

  • חסכון בזמן – צוותנו יעניק לכם שירותי חיפוש עובדים, איתור, סינון ומיון של מועמדים, על פי הדרישות שתגדירו, אשר יחסכו לכם שעות ממושכות של חיפוש ואיתור עובדים, פרסום, סינונים של קורות חיים, שיחות טלפון ועוד.
  • חסכון כספי – שמירה על רציפות יום העבודה, המנעות מתהליכי החיפוש והמיון – מאפשרים לחסוך שעות עבודה יקרות ואבדן כספי.
  • יותר מידע – קבלת מקסימום מידע על המועמדים, בהן ניתן לבחון בקלות את המועמדים ולהחליט אם להעביר אותם לראיון.
  • ליווי שוטף – אנחנו מלווים את המעסיקים. בכל שאלה, בעיה, התייעצות – אנחנו כאן כדי לפתור אותה בצורה המהירה ביותר, וכדי להצליח בתהליך הגיוס.
  • מציאת העובדים הטובים ביותר – אלו יעניקו לחברה שלכם את התפוקה הטובה ביותר שתסייע כמובן בהצלחת החברה. כך, גם ניתן יהיה למנוע פיטורין מיותרים של עובדים לא מתאימים שנקלטו לעבודה.

מחפשים עובדים? לפרטים ויצירת קשר – מלאו פרטים או התקשרו

שם מלא:
*
ישוב:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
נושא:
*
תוכן הודעה:

דרכי יצירת קשר נוספים עם מיי פייס השמה בחינוך:

טלפון: 03-6160101
פקס: 072-2448465
דוא”ל: office@my-face.co.il

שיתוף עם חברים

Comments are closed