השמה במצלמה

שיטת השמה במצלמה חושפת בפני המעסיקים את המועמדים הפוטנציאליים, כך שבנוסף לקורות החיים, צופים המעסיקים גם בראיון וידאו מקצועי מקוצר שנערך על-ידי צוות MyFace בצורה מקצועית ואיכותית. המעסיק יכול לצפות בראיונות ולזמן את המועמדים המתאימים ביותר לראיון נוסף. בדרך זו, גם המעסיקים וגם המתמודדים חוסכים זמן וכסף רבים, תוך האפשרות למציאת ההתאמה המושלמת בצורה הטובה ביותר. מדובר בתהליך גיוס אקסלוסיבי ביותר.

יתרונות שיטת השמה במצלמה:

  • חסכון בזמן – צפייה בראיונות הוידאו מאפשרים להכיר מועמדים רבים יותר בזמן מועט יותר. כך יכולים המעסיקים להכיר מספר רב של מועמדים בזמנם החופשי, בצורה טובה, בזמן מועט, ללא צורך בתיאום ראיונות, ללא אבדן זמן עבודה יקר וללא צורך ביציאה מהמשרד. גם מחפשי העבודה, אינם צריכים להגיע לראיונות רבים – צוות MyFace כבר יציג את הראיונות למעסיקים המתאימים בשבילכם.
  • חסכון בכסף – הצוות המקצועי של MyFace עורך את הראיונות האישיים. אנו מאתרים את המועמדים, מזמנים אותם לראיונות, עורכים את המיונים, וממליצים על המועמדים המתאימים ביותר. למעסיקים נותר לצפות בראיונות הוידאו ולזמן לראיון נוסף מספר מועמדים מצומצם בלבד. כך נחסך מכם המעסיקים, אבדן זמן עבודה יקר של חיפוש המועמדים, סינון, זימון לראיונות, ביצוע ראיונות ומבחנים.
  • בחינת המרואיין – ניתן להשתמש בראיונות המצולמים על מנת לייעל את תהליך העבודה. את השאלות נגבש ביחד אתכם המעסיקים. כך, ניתן לשאול גם שאלות מקצועיות ואף להשתמש בבעלי מקצוע לניתוח מקצועי של שפת גוף.
  • מניעת אי נעימויות – במקרים רבים, המעסיקים מגלים באמצע הראיון או בסיומו כי המועמד אינו מתאים לאופי התפקיד או הארגון. במקרים אלו, אין אי נעימויות – מאחר ואין ממשק ישיר עם המועמדים, ניתן לעצור את הצפייה בראיון גם באמצעו.
  • אפשרות להתייעצות פנימית – השימוש בראיונות הוידאו, יכול לסייע לכם המעסיקים גם להתייעצות פנימית. תוכלו לקבל חוות דעת נוספות מקולגות שלכם בארגון או מחוצה לו.
  • אפשרות לצפייה נוספת – כדי למנוע התלבטויות, ובכדי להגיע להתאמה הטובה ביותר, ניתן תמיד לצפות שוב בראיונות הוידאו, על מנת לרענן את הזכרון, ולקבל החלטות בלב שלם.
שיתוף עם חברים

Comments are closed