דרושה מטפלת בחדרה | מטפלת חדרה דרושים

מעוניינת לעבוד כמטפלת במעון בגדרה? תפקיד מטפלת הוא תפקיד חשוב מאוד, שעיקרו טיפול בילדים בגילאי 3 חודשים ועד 3 שנים. כאן תמצאו רקע על תפקיד המטפלת במעון, מה ההבדל בין מעון, גן ומשפחתון, כיצד המטפלת יכולה להתקדם בעבודה וכמובן משרות חיפוש עבודה של מטפלות דרושות בחדרה.

העבודה של דרושה מטפלת במעון בחדרה

למטפלת תפקיד חשוב ואחראי. היא עוסקת בטיפול וחינוך של הילדים בגיל הרך. המטפלת דואגת להפעלת הילדים בקבוצות שלהם, היא צריכה להיות עירנית לצרכי הילדים ולהיות קשובה לכל ילד וילדה. היא דואגת להקנות לילדים הרגלים ועצמאות באכילה, שתיה, שינה, ניקיון. המטפלת יוזמת פעילויות שונות להורים ולילדים. היא מכינה חומרי עבודה לפעילויות חינוכיות ומיישמת תוכניות חינוכיות לפי סדר יום. המטפלת דואגת לכללי הבטחון והבטיחות של הילדים וצריכה להשגיח עליהם. היא דואגת גם לשמירה על סדר וניקיון המעון. המטפלת דואגת לטיפוח האסטתי של הגן והמעון, למשל קישוטים, ציורים, תמונות. היא עושה מעקב אחר הילדים החסרים ובודקת נוכחות של הילדים. המטפלת מגלה יוזמות ומשקיעה בפעילויות העשרה בכיתה, היא מקפידה על סדר היום, דואגת לגירויים לילדים, העשרת העולם שלהם. המטפלת דואגת לקבל את ההורים והילדים בבוקר ולקבל את ההורים בסיום יום הפעילות תוך עדכון ההורים על הנעלה בגן ועל הילדים. המטפלת דואגת בפאן הטיפולי גם להחלפת חיתולים, האכלת הילדים, ניקיון הילדים והסביבה, השכבת הילדים לישון. העבודה של מטפלת מספקת מאוד והיא בעצם זו שמפתחת ומקדמת את הילדים בגיל הרך, ולכן היא גם מאוד מאוד מהנה למי שאוהבת ילדים.

למה כדאי לעבוד כמטפלת במעון בחדרה?

התפקיד של מטפלת במעון בחדרההוא תפקיד מאתגר מאוד. הוא כולל עבודה צוות, מתן תמיכה והכוונה, הוא כולל עבודה עם ילדים מקסימים בגיל הרך, שנורא נעים לעבוד עימם. העבודה מלאה בסיפוק.

דרישות התפקיד של דרושה מטפלת בגן ילדים בחדרה

הדרישות החשובות ביותר הן אהבה לילדים בגיל הרך וסבלנות. צריך גם יחסי אנוש מעולים, גישה חמה לילדים ומצב בריאותי תקין שמאפשר גם הרמה של הילדים, התכופפות וכדומה. חשוב שהמטפלת תדע לעבוד בצוות והיא תהיה בעלת 12 שנות לימוד. בנוסף, יש יתרון למי שיש לה ניסיון או תעודה בתחום.

גילאי הילדים בעבודה של דרושה מטפלת במעון חדרה

הילדים בגילאי 3 חודשים ועד 3 שנים נקראים הגיל הרך. תינוק מוגדר מגיל 3 חודשים ועד 15 חודשים. פעוטות צעירים מוגדר החל מגיל 15 חודשים ועד 24 חודשים. פעוטות בוגרים מוגדרים מגיל 24 חודשים ועד 36 חודשים.

קידום בעבודה של מטפלת במעון בחדרה

המטפלת בדרך כלל מתחילה את עבודתה ללא ניסיון, לאחר שהיא צוברת ניסיון עם הילדים היא יכולה לצאת לקורס מטפלות לגיל הרך (לעיתים גם על חשבון המעסיק) וללמוד את התחום בצורה טובה יותר (ויש מה ללמוד, למשל חינוך לגיל הרך, פיתוח הילדים, מוטוריקה, עזרה ראשונה, ועוד). לאחר הקורס הזה ניתן לצאת גם לקורס מטפלת לגיל הרך סוג 2. התעודות מעניקות למטפלות אפשרות להיות מובילת כיתה או אחראית כיתה במעון. יש מטפלות שבוחרות ללכת ולהוציא תעודת גננת ואז לעבוד כגננת ולהגיע לתפקיד עם ניסיון קודם שהוא מעניק יתרון משמעותי בתחום. לאחר ההכרות עם המעון אפשר גם להתקדם לתפקידי ניהול – למשל ניהול מעון שהיא משרה מאתגרת מאוד, והניסיון בעבודה במעון יתן המון יתרון לתפקיד זה.

דוגמאות למסגרות עבודה של דרושה מטפלת בחדרה

דרושה מטפלת במעון בחדרה

מעון יום הוא מסגרת חינוכית טיפולית לילדים בגיל הרך, המעון פועל תחת חוק הפיקוח של מעונות היום.

דרושה מטפלת במשפחתון בחדרה

המשפחתון הוא מסגרת חינוכית טיפולית שיש בה קבוצה של עד 5 ילדים. בדרך כלל המסגרת נמצאת בבית המגורים של מנהלת המשפחתון.

דרושה מטפלת בגן ילדים בחדרה

גן ילדים הוא שם נפוץ למעון בתחום של הגיל הרך, זאת מאחר וגן ילדים הוא בדרך כלל מגיל 3 ומעלה.

דרושה מטפלת בפעוטון / גנון בחדרה

פעוטון או גנון – הם שמות עממיים למעון או משפחתון. מדובר על מסגרת חינוכית לפעוטות או ילדים קטנים.

משרות חמות – דרושות מטפלות במעונות וגנים בחדרה

דרושות מטפלות בחדרה. לגני ילדים, מעונות, משפחתונים ופעוטונים בחדרהדרושות מטפלות, למשרות חלקיות או מלאות. המשרות אטרקטיביות מאוד, משרות חמות, הטומנות בצידן גם אפשרות לעבודה במקומות איכותיים ומסודרים, עם שכר טוב, אפשרות להתפתח ולהתקדם, וכמובן עבודה עם ילדים מקסימים וחייכנים בגיל הרך.

מעוניינת במשרה? מלאי את הפרטים בטופס הבא וצרפי את קורות החיים שלך:

שם מלא:
*
טלפון:
*
דוא"ל:
*
עיר מגורים:
*
תפקידים שמעניינים אותי: *
*
 
מספר משרה / תפקיד נוסף:
הערות:
צרף קורות חיים:
*

 אין לך קורות חיים? לחצי כאן להכנת קורות חיים חינם.

שיתוף עם חברים

Comments are closed