בין אם אתם מעוניינים לעזור ולתרום לאוכלוסייה כזו או אחרת, יש המון מקומות בארץ בהם תוכלו לעשות זאת בחדווה. היכן מתנדבים בישראל למען הנזקקים? כל המידע על המוקדים בהם תוכלו לסייע ולתרום לאוכלוסיות במצוקה.
ישראל מנסה לשבור את מעגל העוני, במקביל לימים טרופים בהם אנחנו נאלצים להתמודד עם וירוס הקורונה. בכדי לשבור את מעגל העוני, תמיד יהיה צורך בהתגייסות של כלל החברה, או לפחות חלק נכבד מהחברה (בכל מדינה שהיא, לאו דווקא ישראל). אם גם אתם מעוניינים לסייע לאוכלוסיות במצוקה, אנחנו שמחים לציין בפניכם מוקדים בהם ניתן להתפקד ולסייע לאנשים שלא שפר עליהם מזלם. מעוניינים להתנדב? ריכזנו בעבורכם את המקומות המרכזיים בהם תוכלו לעשות זאת למען נזקקים.

התנדבות בארץ למען אוכלוסיות מוחלשות

אם אתם מחפשים מידע לגבי התנדבות בישראל למען נזקקים ואוכלוסיות מוחלשות, תוכלו לעשות זאת במרכזי הסיוע השונים של עמותות סיוע כדוגמת עמותת פתחון לב, שבעזרתן משפחות מקבלות סיוע הומניטרי בצורה של ביגוד, ארוחות חמות, ציוד לתינוקות, הנעלה, צעצועים ומשחקים, מוצרי חשמל, כלי בית ועוד.
מה עוד? שירותי מספרה, שירותים משפטיים ושירותים רפואיים. כל אלו, הינם שירותים שתוכלו להנות מהם דרך עמותת פתחון לב ובמרכזי הסיוע ההומניטרי שלה. ואם חשבתם שבכדי לסייע חובה לצאת מהבית, אנחנו כאן כדי להגיד לכם שניתן לסייע גם מהבית! קבלו טיפ שמתאים גם לימי הקורונה:

התנדבות למען הנזקקים מהבית – כיצד אפשר? 

מחפשים אחר מידע לגבי התנדבות בישראל למען הנזקקים מהבית? ישנם כל מיני שיתופי פעולה מעניינים, שמאפשרים לכם לתרום מהבית לאוכלוסיות מוחלשות. למשל, בחודש פברואר, 2020, חברת אורביט תרמה 5 ₪ למשפחות נזקקות בכל פעם שמישהו העלה סטורי עם בקבוקון אורביט.
אנשים תייגו באינסטגרם את אורביט, החברה תרמה למשפחות נזקקות וזה עבד מעולה. לא מעט אנשים רכשו מוצרי אורביט, תייגו את החברה ובכך סייעו למשפחות במצוקה. רוצים לסייע לאוכלוסיות נזקקות בדרכים נוספות?

סוגי הסיוע שתוכלו להעניק לאוכלוסיות חלשות

חשוב לזכור כי התנדבות בישראל למען נזקקים מגיעה בצורות שונות ובאופנים נרחבים. אתם יכולים לספק סיוע משפטי, אם אתם עורכי דין. אתם יכולים גם לספק שירותי ספרות, אם אתם ספרים. יש לכם חברת קייטרינג ואתם מוצאים את עצמכם עם מנות מזון עודפות?
עמותת פתחון לב תשמח לקבל את המנות האלו. בכל נושא אחר או תחום בהם אתם בקיאים או מקצועיים דיה, תוכלו להעניק בדרך כלל סיוע למשפחות מוחלשות. אם כך, התפקיד של כולנו הוא לחשוב במה אנחנו מאוד טובים וכיצד היתרון שאנחנו מחזיקים יכול לסייע לאחרים.

שיתוף עם חברים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *